X
Hediye Fabrikası » Erkeğe Hediye » Erkeğe Yılbaşı Hediyesi » Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli
Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli
Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli
Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli
Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli
Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli

Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62566
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
25 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Sizler de sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi! Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli..

Yeni işe başlayan arkadaşınıza veya iş arkadaşlarınıza hediye olarak alabileceğiniz Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli, göz kamaştırıcı görünümüyle ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır.

Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli, sevdiklerinizin en önemli imzalarını atmarında kullanabileceği ve en özel notlarını yazabileceği harika bir tasarım.

Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli, üzerine özenle işlenmiş mevlana deseni kaleme çok farklı bir hava katıyor.

Oldukça kullanışlı olan bu kalemi sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve yanlarından ayırmadıkları çok özel bir aksesuarları haline getireceklerdir.

Siz de sevdiklerinize en güzel ofis hediyesini arıyorsanız; Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli'i kişiselleştirin, onlara en kullanışlı ve kalıcı ofis hediyesini verin.

 

Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Üzerine istediğiniz isim ve soyisimi lazer işleme tekniği ile uyguluyoruz.
  • Özel kutusunda gönderilir.
  • Tükenmez kalem.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.