X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli
Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli
Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli
Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli
Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli
Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli

Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62566
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklere hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir. Özellikle klas takılan sevdiklere alınabilecek son derece kaliteli bir hediyedir. Kişiye Özel Tekli Kalem - Mevlana Desenli hediye seçeneğini erkek arkadaşa ya da babaya doğum günü hediyesi olarak kolayca sipariş edebilir ve onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Sevdiklere özel günlerde alınabilecek hediye kalem seçeneği Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Bu anlamda sevdiklere kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi! Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli hediyesini erkek arkadaşa ya da iş arkadaşına özel olarak sipariş ederek onlarla aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz. Yeni işe başlayan arkadaşa veya iş arkadaşına hediye olarak alabileceğiniz Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli seçenek anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediye olacaktır. Aynı zamanda babalar günü için babalara hediye alarak onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli, göz kamaştırıcı görünümüyle ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır. Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli, sevdiklerinizin en önemli imzalarını atmarında kullanabileceği ve en özel notlarını yazabileceği harika bir tasarım. Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli, üzerine özenle işlenmiş mevlana deseni kaleme çok farklı bir hava katıyor. Aynı zamanda baba doğum günü için alınacak en şık ve kaliteli hediye olan bu kalem, şıklığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Üzerine hediye sahibinin ismini de baskılatarak hazırlayacağınız bu kalem ile hediye sahibi kendisin çok özel hissedecektir. Hediye Fabrikası'ndan doğum günü gibi özel günlerde erkek icin hediye alarak erkek sevdikleri son derece mutlu edebilir ve onlarla aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra eşe evlilik yıldönümü hediyesi erkeğe hediye olarak alındığı zaman kocayı son derece mutlu edeceksiniz. Erkek eşe doğum günü ya da yıl dönümü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Kişiye Özel Tekli Kalem - Mevlana Desenli hediye setini sakın kaçırmayın! Oldukça kullanışlı olan bu kalemi sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve yanlarından ayırmadıkları çok özel bir aksesuarları haline getireceklerdir. Erkek arkadaşa, iş arkadaşına ya da babaya doğum günü gibi özel günlerde hiç beklemeden almanız gereken son derece kaliteli ve kullanışlı bir armağandır.

Bu bakımdan sevdiklere en güzel ofis hediyesini arıyorsanız; Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli'i kişiselleştirin, onlara en kullanışlı ve kalıcı ofis hediyesini verin. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen Kişiye Özel Tekli Kalem hediye seçeneğini doğum günü gibi özel günlerde sevdiklere gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Üstelik kişiye özel isim baskısı sayesinde hediye sahibini daha önce hiç olmadığı kadar önemli hissettireceksiniz. Erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi, iş arkadaşına yılbaşı hediyesi ve babaya babalar günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edeceğiniz anlamlı ve şık bir hediye tasarımını sakın kaçırmayın! Bu güzel hediyeyi hemen sipariş ederek sevdikleri mutlu etmek ve bundan keyif almak istiyorsanız özel günler için bu kalemi satın almayı sakın unutmayın!

Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Üzerine istediğiniz isim ve soyisimi lazer işleme tekniği ile uyguluyoruz.
  • Özel kutusunda gönderilir.
  • Tükenmez kalem.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.