X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Powerbank » Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Aleti - Powerbank 3000 mAh
Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Aleti - Powerbank 3000 mAh

Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Aleti - Powerbank 3000 mAh

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134413
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh ile USB'den şarj olabilen tüm cep telefonları, akıllı telefonlar, Apple ürünleri (ipad, iphone ) tüm mp3'ler, tüm navigasyon cihazları ve diğer benzeri aygıtları şarj edebilirsiniz. Arkadaşlara ve sevdiklere şarjlarının hiç bitmemesi için bu küçük ve hafif powerbankı, imza tasarımı ile süsleyerek hediye etmek istediğiniz kişiye özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca sürekli biten şarjını bahane eden arkadaşlarınız için hem kalıcı ve anlamlı hem de esprili bir doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı ya da yıldönümü hediyesi olacaktır. Sevilen erkeğe doğum günü hediyesi olarak almak isteyeceğiniz bir hediye seçeneği olan bu powerbank ile erkek arkadaşınızla iletişiminiz hiçbir şekilde kesilmeyecektir.

Ayrıca teknolojiyle ilgilenen erkege ne alinir diye kara kara düşünüyorsanız erkek arkadaşa ya da sevgiliye aranızdaki iletişiminiz hiç kesilmesin diye Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh hediyesini sipariş edebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık telefonlar ellerden düşmemeye başladı. Hal böyle olunca herkesin telefon şarjı olur olmadık zamanlarda bitiyor. Bu yüzden sevdiklerimizle olan iletişimimiz hiç beklenmedik bir zamanda kopabiliyor. İşte tam da bu yüzden sevdiklere hediye olarak alınabilecek Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh hediyesi hayat kurtarıcımız oluyor. Üzerine hediye sahibinin ismini de baskılatarak hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini ve bu ürünü kaybetmemesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz doğum günü dilerseniz de sevgililer günü gibi özel günlerde sevdiklere alınabilecek harukalade bir hediye seçeneğidir.

Telefonunu elinden bırakmak bilmeyen erkek arkadaşına doğum günü hediyesi olarak Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh hediye seçeneğini kesinlikle almak isteyecek ve böylelikle arkadaşınızla asla iletişim kopukluğu yaşamayacaksınız. Sadece erkek arkadaş için değil, kadın arkadaşlar için de gönül rahatlığıyla alınabilecek özel hediye tercihleri arasında bulunan bu taşınabilir şarj aleti ile telefonların şarj sorunu tamamen ortadan kalkacaktır. Doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel ve anlamlı günler için kesinlikle almak isteyeceğiniz Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Bütün bunların yanı sıra erkek sevgiliye alınacak hediyeler arasından erkek arkadaşın çok beğeneceği bir ürün olan Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh ile telefon şarjı hiçbir şekilde bitmek bilmeyecektir. Gideceği her yerde sorunsuz bir şekilde sizinle iletişime geçebilecek olan erkek arkadaşınızla iletişiminizi asla koparmayacak ve böylece ne zaman nerede ve ne yaptığını kesinlikle bileceksiniz. Erkek sevgiliye gönül rahatlığıyla alınması gereken hediyeler içerisinde yer alan bu taşınabilir şarj aleti ile teknolojiyi bir adım öteden takip edeceksiniz. Çok önemli bir konuşma esnasında kapanan telefonlar artık tarih oluyor! Bundan sonra erkek sevgilinin asla telefon şarjı bitmeyecek ve böylece önemli görüşmelere engel olmayacaktır. Erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebileceğiniz kişiye özel bir hediye seçeneğidir.

Aynı şekilde babaya babalar gününde ne alabilirim diye düşünmenize hiç gerek kalmadı. Artık babalarımızın bile elinden telefonunu bırakmadığı dönemlerde yaşıyoruz. Bu yüzden babalar gününde babaya alınabilecek en özel hediye Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh hediye seçeneği olacaktır. Artık asla şarjı bitmeyecek olan babayı son derece mutlu edeceksiniz. Hediye Fabrikası özel tasarım hediyeleri arasında yer alan bu hediye seçeneğini siz de daha fazla beklemeden sipariş edebilir ve sevdikleri özel günlerde mutlu etmenin keyfini yaşarsınız. O halde daha fazla beklemeden bu ürünü hemen sipariş ederek sevdikleri şaşırtabilirsiniz.

Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Şarj edilen cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • Tüm akıllı telefon ve bilgisayarlar ile uyumludur.
  • Ürün 3000 Miliamper/saat gücündedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.