X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çerçeveler » Kişiye Özel Tasarımlı Mesajlı Ahşap Çerçeve
Kişiye Özel Tasarımlı Mesajlı Ahşap Çerçeve

Kişiye Özel Tasarımlı Mesajlı Ahşap Çerçeve

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4976
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.
25 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Özel günlerinizde sevgiliye alınabilecek en özel hediye ile karşınızdayız, Kişiye Özel Tasarımlı Mesajlı Ahşap Çerçeve..

Aşkınız ifade edebileceğiniz Kişiye Özel Tasarımlı Mesajlı Ahşap Çerçeve; sevgililer gününde, yıldönümlerinizde hayatınızın aşkı için arayıp bulamadığınız, O'na layık bir hediye..

Özel günler için seçtiğiniz o sıradan hediyeler bir anlık heyecanlar yaratır sonra bi köşeye kaldırılıp unutulur. Sevgiliye hediye olarak seçtiğiniz ürün hem kalıcı hem çok özel hem de heyecan dolu olmalıdır ki sevgilinizin gözüne ve gönlüne hitab etsin. İşte böylesine özel bir hediye olan Kişiye Özel Tasarımlı Mesajlı Ahşap Çerçeve, sevgiliye alınabilecek eşi benzeri olmayan bir tasarım..

En güzel anılarınızın şahidi fotoğraflarınızla süslenecek olan Kişiye Özel Tasarımlı Mesajlı Ahşap Çerçeve, üzerine lazer yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan isimleriniz ve mesajınızla oldukça anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Kişiye Özel Tasarımlı Mesajlı Ahşap Çerçeve üzerindeki kalp figürleri bu ürünü sevgiliye alınabilecek romantik bir hediye yapacaktır.

Sevgililer gününde veya yıldönümünüzde hayatınızın aşkına unutulmaz bir sürpriz yapmak, romantik bir hediye vermek istiyorsanız; Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Kişiye Özel Tasarımlı Mesajlı Ahşap Çerçeve'yi kaçırmamanızı sevgiliniz için hemen satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Kişiye Özel Tasarımlı Mesajlı Ahşap Çerçeve satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

Ürün Ebatları:

  • 21*26 cm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.