X
Hediye Fabrikası » Anneler Günü Hediyesi » Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Powerbank 13000 mAh
Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Powerbank 13000 mAh
Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Powerbank 13000 mAh
Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Powerbank 13000 mAh
Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Powerbank 13000 mAh
Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Powerbank 13000 mAh

Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Powerbank 13000 mAh

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138793
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İş arkadaşına doğum günü hediyesi ya da yeni yıl hediyesi almayı düşünüyorsanız eğer Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Powerbank 13000 mAh hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Üzerine hediye sahibinin ismini de baskılatarak oluşturacağınız bu anlamlı hediye sayesinde hediye sahibi kendisini önemli hissedecek ve sizinle arasındaki samimiyeti de artıracaktır. Bu bakımdan ofis masaüstü aksesuarları içerisinde bulunan Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Pwerbank 13000 mAh şık tasarımı ve teknolojisiyle göz dolduracak!

Dilerseniz de öğretmene hediye edebileceğiniz bu Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Powerbank 13000 mAh hediye seçeneğini, öğretmenler günü gibi özel bir gün için sipariş edebilirsiniz. Bu bakımdan en teknolojik ve yararlı öğretmenler günü hediye seçeneği sıfatına erişecek olan powerbank ile öğretmeninizi son derece mutlu edeceksiniz. Bununla birlikte tasarımcı sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Powerbank 13000 mAh ile sevgilinizle aranızdaki iletişim hiçbir zaman kesilmeyecek! Aynı zamanda sevgililer günü hediye erkekler için her zaman önemli olmuştur. Teknolojiyle içli dışlı olan erkek sevgiliye de alınabilecek en anlamlı hediye kesinlikle Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Pwerbank 13000 mAh hediye seçeneği olacaktır.

Erkek arkadaşa, ofis arkadaşına ya da öğretmene hediye edeceğiniz Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Pwerbank 13000 mAh hediyesi'ni doğum günü gibi özel günlerde alabileceğiniz gibi yılbaşı ya da yıl dönümü gibi özel günler için de Hediye Fabrikası'ndan özel olarak sipariş edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel isim baskısıyla oluşturulmakta olan bu hediye powerbank, hediye sahibinin kendisini önemli hissetmesini sağlayacaktır. Anısal bir değere de sahip olan bu armağan ile hediye sahibiyle aranızdaki iletişim hiçbir zaman kopmayacak! O halde hemen Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Pwerbank 13000 mAh hediyesini sipariş edin!

Kişiye Özel Tasarımcı Ürünü Powerbank 13000 mAh'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Powerbank ölçüleri: en 7 cm boy 14 cm

  • Powerbank malzeme: Beyaz renkli, şık dokulu sert plastik

  • Harici Şarj cihazı dijital göstergelidir ve şarj durumunu %lik olarak verir.

  • Powerbank kapasite:13000 mAh (%100 dolu durumda tahmini olarak ortalama 4-5 defa tam şarj eder)

  • Ürünlerimiz ücretsiz olarak kişiye özel baskısı yapılır ve şık hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.