X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çanta Modelleri » Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası
Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası
Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası
Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası
Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası
Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası
Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası

Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138930
Tavsiye Et >
Ürün Rengi:
Krem
Sarı
Siyah
12 karakter yazabilirsiniz.
24 karakter yazabilirsiniz.
18 karakter yazabilirsiniz.

Yeni evlenen sevdiklere alınması gereken özel hediye seçeneklerinden biri olan Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Sevdiklere en mutlu günlerinde onların yanında olduğunuzu belirtmek için sipariş edeceğiniz isim baskılı bu kına çeyiz çantası ile arkadaşınızı son derece mutlu edeceksiniz. Öte yandan eş için doğum günü hediyesiolarak alabileceğiniz sürpriz bir armağan olacak bu çanta ile eşinizi geçmişe götürebilir ve onu duygulandırabilirsiniz. Bu anlamda Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası eşime hediye olarak farklı bir hediye almak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken bir tercih olacaktır.

Bunun yanı sıra evlilik yıldönümü hediyesi bayana özel günleri de hatırlatmalıdır. İşte bu yüzden bayan eşe evlilik yıl dönümü hediyesi olarak evlendiğiniz günü hatırlatacak olan Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası'nı armağan ederek eşinizi duygulandırabilir ve aşkınızı ilk günkü kadar heyecanlı tutabilirsiniz. Aynı zamanda sevgililer günü icin hediye olarak da alınabilecek mükemmel bir armağan olacaktır.

Bütün bunlarla birlikte kına günü için özel olarak sevgiliye hediyelikler arıyorsanız Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası sevgiliniz için hem kullanışlı hem de anısal niteliğe sahip bir hediye olacaktır. Kız arkadaşı duygulandıracak ve aynı zamanda mutlu edecek bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası ile onu ne kadar çok sevdiğinizi kız arkadaşınıza en duygusal yoldan göstereceksiniz. Üstelik evlilik tarihinizi de baskılatarak romantizm boyutunu zorlayabilir ve aşkınızı sevgiliye mükemmel bir şekilde anlatabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilir ve sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Boyutu; 17x25cm

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.

  • Kişiye Özel Tarih ve İsimli Kına Çeyiz Çantası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.