Hediye Fabrikası » Kişiye Özel USB Bellek » Kişiye Özel Sunum Kalemi - USB bağlantılı
Kişiye Özel Sunum Kalemi - USB bağlantılı

Kişiye Özel Sunum Kalemi - USB bağlantılı

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F52971
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İş yerinde veya okulda yaptığınız sunumlarınızı tamamen size özel hazırlanacak bir sunum kalemi ile sunmaya ne dersiniz? Sıklıkla sunum yapan biri olarak cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. O halde Hediye Fabrikası'nın beğeninize sunduğu Kişiye Özel Sunum Kalemi - USB bağlantılı sizin için!

İşi gereği veya okuduğu bölümle alakalı olarak sürekli sunum yapan biriyseniz Kişiye Özel Sunum Kalemi - USB bağlantılı'ya kesinlikle sahip olmalısınız. Yaptığınız sunumlarda büyük etkiye sahip olacak bu sunum kalemi ile fark yaratacağınız da kesin. Çünkü Kişiye Özel Sunum Kalemi - USB bağlantılı isminden de anlaşılacağı gibi lazer kazıma yöntemi ile üzerine yazılacak isim ve soyisim sayesinde tamamen size özel olacak, kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır. Sizlere sunduğumuz sunum kaleminin en güzel özelliği de usb bağlantılı oluşu. ekstra bir ara kabloya veya kuruluma ihtiyaç duymadan bağlantı gerçekleştirebileceksiniz. En güzel tarafı da bu değil mi?

İş hayatınızda veya okulda kullanmak amacıyla kendi adınıza hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel Sunum Kalemi - USB bağlantılı'yı iş hediyesi olarak sevdiklerinize armağan etmeniz de mümkün. Bu şık ve özel sunum kalemine sahip olmak için sitemizden siparişinizi hemen verin.

 

Kişiye Özel Sunum Kalemi - USB bağlantılı'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Slayt değiştirme tuşları ile powerpoint sunusunu ileri geri oynatma.
  • Lazer poiner ile sunumunlarınızda dikkat çekmek istediğiniz yeri kolayca işaretleyin.
  • USB bağlantı ile hızlı ve kurulum gerektirmeyen kablosuz sistem.
  • Şık hediyelik kutusu ile her zaman yanınızda.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.