X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Cüzdan » Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan
Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan
Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan
Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan
Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan
Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan

Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139125
Tavsiye Et >
1 karakter yazabilirsiniz.
24 karakter yazabilirsiniz.

Sevgililer günü için erkek arkadaşıma güzel ve anlamlı bir hediye almalıyım diyorsanız eğer ancak ona ne hediye alacağınıza dair en ufak bir fikir yoksa Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan hediye seçeneğini size öneriyoruz. Üzerine erkek arkadaşın ismini baskılatabileceğiniz bu spor kartlık cüzdan ile erkek arkadaşınızın kendisini özel hissetmesini sağlayacaksınız. En zor sorulardan biri olan erkeğe ne hediye alınır doğum günü ve sevgililer günü için cevap kesinlikle Kişiye Özel Spor Karlık Cüzdan olacaktır. Erkeklerin asla hayır demeyeceği yegane aksesuarlarından biri olan bu cüzdanın üzerine onun ismini yazdırarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirecek ve asla yanından ayırmamasını sağlayacaksınız. Bu sayede her daim sizi düşünecek olan erkek arkadaşınız ile aranızdaki aşk asla azalmayacaktır.

Ayrıca değişik hediyeler erkek için her zaman doğru tercihler olmuştur. Erkek arkadaşa farklı bir hediye alarak onu şaşırtmak istiyorsanız eğer, üzerine isim baskılı Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan hediyesini tercih edebilir ve erkek arkadaşınızı duygulandırabilirsiniz. Bu anlamda isme özel erkek cüzdanı seçeneklerinden biri olan ve spor görünümüyle dikkatleri üzerine çeken bu cüzdan, erkek arkadaşınız tarafından çok beğenilecek bir ürün olacaktır. Oldukça şık olmasının yanında son derece kaliteli olan Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan, Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak üretilmektedir. Artık bu sevgililer gününde eşime hediye erkek için ne alabilirim diye düşünmeye hiç gerek yok!

Sevgililer günü hediyesi olarak en kullanışlı kişiye özel cüzdan modelleri arasında yer alan Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan hediye seçeneği ile erkek arkadaşa unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatacak ve ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde erkek arkadaşa göstereceksiniz. Sevgililer günü hediyesi olarak romantik ve son derece kullanışlı hediye seçeneklerinden biri olan Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan hediyesini sakın kaçırmayın! Öyleyse daha fazla beklemeden bu sevgililer günü için erkek arkadaşa Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan hediye seçeneğini tercih ederek erkek arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve ona oldukça romantik bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz.

Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Malzeme: Orijinal Deri Kartlık Cüzdan
  • Ölçüleri: 10x8 cm
  • Özellikler: 10 kredi kartlık yaprağı, 3 adet kart cebi ve 1 adet şeffaf kart/kimlik/fotoğraf cebi vardır.
  • Kartlığın para koymalık standart cüzdan gözü bulunur.
  • Yeni kimlik ve ehliyet için kullanıma uygundur.
  • Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.