X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Yastık » Kişiye Özel Sonsuz Aşk Yastığı
Kişiye Özel Sonsuz Aşk Yastığı
Kişiye Özel Sonsuz Aşk Yastığı
Kişiye Özel Sonsuz Aşk Yastığı

Kişiye Özel Sonsuz Aşk Yastığı

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62952
Tavsiye Et >
25 karakter yazabilirsiniz.
80 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Sevgilime sevgililer günü hediyesi olarak ne alabilirim diye kara kara düşünüyorsanız eğer ona Kişiye Özel Sonsuzluk Aşk Yastığı hediyesini armağan ederek sevgiliyi son derece mutlu edebilirsiniz. Üzerinde sonsuzluk işareti olan bu yastığın üzerine ayrıca sevgilinin ismini ve ona olan duygularınızı da gönül rahatlığıyla baskılatarak sevgiliye armağan edebilirsiniz.

İlk kahvenizi içtiğiniz günün, birlikteliğinizin yıldönümünün hediyesi ve hatırası olabilecek olan yastık tasarımı, özel baskısı ve güzelliği ile göz kamaştırıyor. Aşk Kafe’nin sakinlerinin resmedildiği tasarım, size güzel anılarınızın bir hatırlatıcısı olacaktır. Üzerine ekleyeceğiniz mesajınız ise hediyenizi kişiye özel hale getiriyor. Başlık, mesaj ve isimleriniz için ayrılmış olan yerlere yazılmasını istediklerinizi sipariş verirken belirtmeyin unutmayın ve son derece özel bir hediye ile sevdiğinizin karşısına çıkın. Sevgiliye ilginç hediyeler bulmak zor olabilir ama özel tasarım yastık tam da aradığınız hediye olacaktır. Hem ilginç, hem farklı hem de size özel…

Diğer taraftan sevgiliye özür hediyesi olarak da düşünülebilir. Yapılan hataların telafisi olup, kızgınlıkları kırgınlıkları hemen unutturacaktır. Sevimliliği ile gülümseyecek ve aşkınızın büyüklüğünü hatırlayacaksınız. Aşkınızın en güzel anlarını, anılarını ve güzel günlerinizi hatırlatacak özel hatıra olacak olan yastık, kalitesi ile dikkat çekici olacak. Çünkü özel baskı teknikleri ile hazırlanan ürün, özenli paketi ile gönderilmektedir. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan Kişiye Özel Sonsuz Aşk Yastığı hediye seçeneği ile kız arkadaşa oldukça romantik bir hediye takdim etmiş olacak ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Kız arkadaşıma romantik bir hediye almak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneğidir.

Eşine doğum günü sürprizi yapmak isteyenlere de hemen tüyo verelim; eşiniz bu hediyeye bayılacak! Güzel bir yemek organizasyonu yapıp, aşkınıza özel tasarlanan yastığı eşinize verebilirsiniz. Eşe ya da sevgiliye romantik hediyeler almak ya da yapmak çokça zaman isteyen bir iş. Gülük yoğun temponuz içinde her zaman buna fırsat bulamayabilirsiniz. Ancak biz sizin için tüm detayları düşündük. Sizin aşkınıza özel bir mesajı ve isimlerinizi siparişiniz sırasında belirtmeniz yeterli. Eşinizi ya da sevgilinizi işte bu kadar kolay mutlu edebilirsiniz. Bunun için özel bir günü beklemenize bile gerek yok. Eşime yıl dönümü hediyesi olarak güzel bir hediye almayı düşünüyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken anlamlı ve bir o kadar da duygusal bir hediye olacaktır. Doğum günü, sevgililer günü ya da yılbaşı gibi günler için özel olarak hazırlanacak olan Kişiye Özel Sonsuz Aşk Yastığı ile sevgiliyi oldukça şaşırtacak ve duygulandıracaksınız. Aşkınızı en güzel şekilde sevdiğinize göstermek istiyorsanız eğer bu yastık ona alabileceğiniz en iyi hediye olacak.

Her gece yatmadan önce sizi düşünecek olan sevgiliye kesinlikle Kişiye Özel Sonsuz Aşk Yastığı hediyesini takdim etmeli ve ona karşı olan duygularınızı en güzel şekilde göstermelisiniz. Hediye Fabrikası'nın sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanarak sipariş edebileceğiniz bu özel gün hediyesi son derece kaliteli kumaşlara sahip anlamlı bir hediye tercihi olacaktır. Sevgiliye ya da eşe hiç düşünmeden sipariş etmeniz gereken özel ürünlerin başında gelen bu armağan ile onu mutlu edecek ve her gece rüyasında sizi görmesini sağlayacaksınız. Sevgilime sevgililer günü gibi özel günlerde nasıl bir hediye alsam diye uzun uzun düşünenlerin kaçırmaması gereken farklı ve sıra dışı bir armağan olacaktır. O halde daha fazla beklemeden Kişiye Özel Sonsuzluk Aşk Yastığı'nı sevgili için sipariş edebilir ve ona güzel bir sürprizle armağan edebilirsiniz.

Kişiye Özel Sonsuz Aşk Yastığı'nı Satın Almadan Önce Billmeniz Gerekenler:

  • Beyaz renk dikdörtgen şeklinde yastık.
  • Yumuşak elyaf dolgulu içiyle birlikte.
  • Yaklaşık 40x27x10 cm boyutlarında.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.