X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem
Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem
Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem
Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem
Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem
Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem

Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62567
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kalemlerin yaşamımızdaki yeri çok ayrıdır. Her an her yerde her sebeple kalem kullanabiliriz ve geçmişten gelen bir kültür olarak da kalemlerin niteliği kişinin karakteri ile bağlantılıdır. Belki de bu yüzdendir, özel işlerde özel kalemlerin kullanılması. Özel anlaşmaların yine özel kalemler ile imzalanması. Bu yüzden de kalem herkese hediye edilebilecek, anlamlı bir hediye olacaktır. Özellikle de erkekler, kendilerine özel bir kaleme sahip olmaktan ve günlük yaşamlarında bunu kullanmaktan çok hoşlanırlar. Şıklığı, kalitesi, özel ahşap kutusu ve de isim detayı ile kişiye özel hale gelmesi sebebi ile bu kalem seti ise tam da aradığınız gibi. Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem hediye seçeneğini babaya, erkek arkadaşa ve kardeşe doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz gibi diğer önemli günler için de satın alabilirsiniz.

Dogumgunu hediyesi olarak tercih edebileceğiniz set, babayı ya da sevgiliyi çok mutlu edebilir. Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak tercih edeceğiniz şık kalemler, günlük yaşamında onun olmazsa olmazı olacak ve sık sık sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Üstelik bu seçenek ile hediye kutusu hazırlama derdinden de kurtuluyorsunuz, çünkü zaten oldukça şık bir kutuya sahip olan hediye, son şekli ile size teslim ediliyor. Üzerine hediye sahibinin ismini yazdırarak kendisini özel hissetmesini sağlayacağınız Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem seti ile sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Babaya babalar günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz bu kalem setini babanız dilerse ofisinde dilerse de sosyal hayatında kullanarak her daim sizi düşünecektir. Ona unutamayacağı bir babalar günü yaşatmaya ne dersiniz?

Rahatlıkla bir ofis hediyesi olarak da sunabileceğiniz bu seçenek, herkesin hoşuna gidecektir. Çünkü kişiye özel olarak hazırlanması, şık bir font ile isminin yazılması, herkesi mutlu eder. Doktorluk ya da avukatlık gibi bir mesleğe sahip olan sevgiliye sürpriz hediyeler arıyorsanız cevabı buldunuz demektir. Tek yapmanız gereken hızlıca siparişinizi verip beklemek. Kalemlerinizin yanına belki de güzel bir mektup da ekleyebilirsiniz. Bu artık sizin tercihinize kalmış bir durum olacaktır. Erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi arayışı içerisindeyseniz eğer, ona gönül rahatlığıyla Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem setini armağan ederek erkek arkadaşı son derece mutlu edebilirsiniz. Ayrıca yıl dönümü hediyesi olarak da düşünebileceğiniz bu kalem seti ile erkek arkadaşa vermiş olduğunuz değeri kaliteli bir şekilde göstereceksiniz.

Erkek arkadaşa, sevgiliye ya da babaya hediye olarak alınması gereken kaliteli ve karizmatik bir armağan arıyorsanız eğer, Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem'i hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan kolayca sipariş edebilir ve hediye sahibiyle aranızdaki samimiyeti oldukça güçlendirebilirsiniz. Erkek arkadaşa isim baskılı bir hediye almak isteyenlerin kaçırmaması gereken güzel bir doğum günü hediyesi olan ikili kalemi ona armağan ederek en güzel doğum günü hediyesini siz takdim etmiş olacaksınız. Ayrıca sevgiliye asla hayır diyemeyeceği özel bir hediye almak istiyorsanız yine Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem'i tercih ederek sevgiliyi şaşırtabilir ve karizmasına karizma katabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan şık kutusunda bu ikili kalemi sevdiklere özel olarak sipariş ederek onları doğum günü gibi özel günlerde daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. En özel anlar için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'na uğrayarak sevdikleri mutlu etmeye hazırlanın. Acele edin!

Kişiye Özel Şık Tasarımlı Ahşap Kutulu İkili Kalem'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tokası ve gövdesi altın sarısı rengi, başlığı da siyah rengindedir.
  • 2'li Tükenmez kalem
  • Özel kutusunda gönderilir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.