X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Satranç Seti
Kişiye Özel Satranç Seti
Kişiye Özel Satranç Seti
Kişiye Özel Satranç Seti

Kişiye Özel Satranç Seti

189,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136387
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye, tıpkı sevginiz kadar özel bir doğum günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Kişiye özel olarak tasarlanan satranç üzerine onun ismini yazdırabilirsiniz. Çekişmeli oyunları seven sevgiliniz için özel olarak tasarlanacak satranç onun vazgeçilmezi olacak ve her oynadığında sizi hatırlatacak. Öte yandan cocuk hediyeleri olarak da alabileceğiniz Kişiye Özel Satranç Seti hem kendi çocuğunuzun hem de hediye edeceğiniz diğer çocukların zeka gelişimine katkı sağlayacaktır. Çocukların gelişimine katkıda bulunacak olan bu satranç aynı zamanda büyükler için de sonu gelmeyen bir eğlence olacaktır.
Eğer sevgili veya arkadaş için bir hediye almak istiyorsanız erkek için doğum günü hediyeleri arasında yer alan Kişiye Özel Satranç Seti'ni tercih edebilirsiniz. Üstelik bu setin üzerine hediye sahibinin ismini baskılatarak da onun kendisini özel hissetmesini sağlayacaksınız. Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak unutulmayacak ve oldukça eğlenceli bir ürün almak istiyorsanız eğer Kişiye Özel Satranç Seti'ni sipariş edebilirsiniz. Bu anlamda erkeğe alınabilecek hediyeler listesi içerisinde en başlarda bulunan Kişiye Özel Satranç Seti, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.
Bunun yanı sıra evlilik yıldönümü hediyeleri erkek açısından farklı ve eğlenceli olmalıdır. Kocaya evlilik yıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz Kişiye Özel Satranç Seti ile karşılıklı eğlenceli ve akıl dolu zamanlar geçirebilir ve evliliğinizi monotonluktan kurtarabilirsiniz. Artık eşime hediye erkek için ne alabilirim diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok! Erkek eşe alınabilecek farklı ve eğlenceli bir hediye seçeneği arıyorsanız eğer, Kişiye Özel Satranç Seti tam aradığınız hediye olacaktır! Erkek sevgili haricinde arkadaşa doğum gün hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel Satranç Seti ile arkadaşa unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız.
Sadece erkekler için değil bayan arkadaşa veya sevgiliye hediye olarak da sipariş edebileceğiniz ve bayanların da çok beğeneceği bu Kişiye Özel Satranç Seti, hem eğlenceli hem de akıl dolu zamanlar geçirmenize olanak sağlayacaktır. Bayan sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak ne alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Bayan veya erkek farketmeden sipariş edebileceğiniz unisex bir ürün olan bu satrancı sadece büyükler için değil aynı zamada küçükler için de Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Son derece sağlıklı malzemelerden oluşanbu set aynı şekilde oldukça kalitelidir. Kişiye özel isim baskısıyla da hediye sahibinin kendisini oldukça önemli hissetmesini sağlayacaktır.

Satranç Nasıl Oynanır? sorusu kafanızda yer ediyorsa bunu da kısaca açıklayalım; Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunu. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor kabul edilir.
Bu oyun satranç tahtası denilen 8×8'lik kare bir alan üzerinde satranç taşlarıyla oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.
O halde daha fazla beklemeden Kişiye Özel Satranç Seti hediye seçeneğini sevgiliye, arkadaşa veya çocuklara doğum günü gibi özel günlerde takdim edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak isim baskısıyla üretilen bu hediye Kişiye Özel Satranç Seti, kaliteli zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü ya da yeni yıl gibi özel günlerin vazgeçilmez eğlencesi olan bu ürünü sakın kaçırmayın!

Kişiye Özel Satranç Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Masif ahşaptan üretilmiştir.

  • Satranç taşları ahşaptır.

  • 39,5 cm x 39,5 cm


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.