X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Yastık » Kişiye Özel Romantik Aşıklar Yastık
Kişiye Özel Romantik Aşıklar Yastık
Kişiye Özel Romantik Aşıklar Yastık
Kişiye Özel Romantik Aşıklar Yastık

Kişiye Özel Romantik Aşıklar Yastık

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62936
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye olan aşkımı çok farklı bir sürpriz ile göstermek istiyorum diyenlere Kişiye Özel Romantik Aşıklar Yastık hediye seçeneğini öneriyoruz. Kız arkadaşın yatarken bile sizi düşünmesini istiyorsanız ona fotoğraf ve isim baskılı bu anlamlı yastığı gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Eğer sevgililer günü hediye öneri seçenekleri arayışı içerisindeyseniz sevgiliye aşkınızı her daim canlı tutacak bu önemli hediyeyi sipariş edebilirsiniz.

Kişiye özel olarak tasarlanan bu Romantik Aşıklar yastık ile sevdikleri hem şaşırtın hem de sevdiğe özel olarak hazırlanan bu ürün ile ona ne kadar özel olduğunu hissettirin. İsimlerinizi yazdırarak sevdiğe özel hale getireceğiniz bu yastık ile sevdiklerinizi mutlu edin. Bu anlamda sevgililere hediyeler arasından anısal bir niteliğe sahip olan anlamlı bir hediye olacaktır. Kadınlara olduğu kadar romantik hediyeler erkeğe de alındığında anlamlı olacaktır. Kız arkadaşa özel olarak sipariş edebileceğiniz gibi bu yastığı erkek arkadaşa da armağan edebilirsiniz. Bu anlamda resim baskısı yaparak oluşturacağınız anlamlı bir hediye olan bu seçenek, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Kişiye özel hediyeler neden bu kadar önemli diye düşünüyorsanız kısaca açıklayalım: Herhangi bir objenin ya da ürünün sadece size özel üretilmesi, eşi ve benzeri olmaması, dünyada bir tek size ait olması anlamına gelir. Kişiye özel ürünler her zaman çekiciliğini korumuştur ve zamanın tüketemediği, hep tercih edilen tasarımlardır. Hiç eskimeyecek ve ömür boyu hatırlanmanızı sağlayacaktır. Kişiye özel olarak sevgiliye yastık armağan etmek istiyorsanız Kişiye Özel Romantik Aşıklar Yastık hediye seçeneğini hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. Eğer sevdiklere orijinal ve benzersiz bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel ürünler tam size göre. Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz yazıyı ekleterek bu hediyeyi çok daha çekici bir hale getirebiliyorsunuz. Yaptırmış olduğunuz bu ürün hem sıra dışı hem Türkiye de tek olmuş olur.

Kişiye Özel Romantik Aşıklar Yastık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Beyaz renk dikdörtken şeklinde yastık.
  • Yumuşak elyaf dolgulu içiyle birlikte.
  • Yaklaşık 40x27x10 cm boyutlarında.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.