X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Rakı Bardağı » Kişiye Özel Rakı Bardağı Seti
Kişiye Özel Rakı Bardağı Seti

Kişiye Özel Rakı Bardağı Seti

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F56475
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
20 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

İster müdavimi olsun ister özel günlerde sofranızı süslesin, sevdikleriniz için hatıralık nefis bir hediye, Kişiye Özel Rakı Bardağı Seti..

Özel anların vazgeçilmez içeceği rakıyı kişiye özel tasarlanmış şık rakı kadehleri ile içmek kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi?

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Kişiye Özel Rakı Bardağı Seti'ni ister kendi isminizin baş harfini işletip sadece size özel olacak bir kadehe çevirebilirsiniz isterseniz de babanıza, arkadaşınıza, eşinize, iş arkadaşlarınıza doğumgünleri ve özel kutlamalarında verilebilecek, onlara özel, kullanışlı bir hediye olarak isimlerinin baş harfleri ile tasarlatabilirsiniz.

Kişiye özel tasarlanmış her hediye gibi Hediye Fabrikası'nın özel ürünü olan Kişiye Özel Rakı Bardağı Seti de sevdiklerinize eşsiz bir mutluluk verecektir.

Rakı içmeyi çok seven sevdiklerinize alabileceğiniz Kişiye Özel Rakı Bardağı Seti, rakı keyiflerini ikiye katlamaya ve onları çok mutlu etmeye yetecektir.

Sevdikleriniz için unutamayacakları bir hediye olacak Kişiye Özel Rakı Bardağı Seti'ni yıllarca severek kullanacaklardır.

Böylesine özel bir hediyeyi kaçırmamanızı rakı sever sevdikleriniz için satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Kişiye Özel Rakı Bardağı Seti satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Yazılar cam üzerine lazer işleme yöntemi ile yazılır.
  • Makinede yıkanabilir.
  • lütfen bekleyin...
    
    %100 Güvenli Alışveriş
    © 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.