X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası
Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası
Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası
Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası
Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası
Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası

Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139168
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Uzun yolculukları seven ve hatta dağlarda kamp yapmaktan hoşlanan sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız eğer, onlara Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası hediye seçeneğini armağan edebilirsiniz. Üzerinde pusula tasarımının yer aldığı bu matara'nın üzerine ayrıca hediye sahibinin ismini yazdırarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilir ve hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu anlamda maceracı sevdiklerime hediye ne alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek kalmayacak! Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası hem kullanışlı hem de anısal değere sahip olmasıyla dikkatleri oldukça üzerine çekiyor! Kullandıkça sizi hatırlayacak olan hediye sahibi ile aranızdaki samimiyeti de artıracağınıza emin olabilirsiniz.

Aynı şekilde asker sevdikleriniz için askere hediyeler olarak da sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası sayesinde asker sevdiğinize güzel bir jest yapmış olacak ve ona dağlarda ve zor zamanlarda yardımda bulunmuş olacaksınız. Bu bakımdan erkeğe alınacak doğum günü hediyesi seçenekeri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olacağına emin olabilirsiniz. Erkek arkadaşa veya sevgiliye özel olarak hazırlatacağınız Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası hediye sahibi tarafından çok beğenilecek bir ürün olacaktır. Özellikle hediyelik eşyalar erkekler için her zaman önemli olmuştur. Onların karakterine uygun olarak alacağınız hediyelere ise erkeklerin asla hayır diyemeyeceği hediyeler olacaktır. Sevgiliye veya erkek arkadaşa karakterine uygun bir hediye almak istiyorsanız macerayı sevenler için alınabilecek en iyi hediye kesinlikle Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası olacak!

Öte yandan kocaya doğum günü sürprizi hazırlamak isteyenlerin de maceracı koca için hiç düşünmeden sipariş edilmesi gereken ürünlerden biri olan bu matara sayesinde kocaya unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız. Kocama ne hediye alsam diye düşünenlerin hemen sipariş etmesi gereken özel bir hediye seçeneğidir. O halde daha fazla beklemeden Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası'nı Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilir ve erkek sevdiklerinizi son derece mutlu edebilirsiniz. En özel hediye seçeneklerini her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nda kesinlikle bulacaksınız!

Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Malzeme: Paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

  • Matara Ölçü: 9 x 9,5 cm ölçülerinde.

  • Matara Kapasite: 5 oz

  • Tasarımlar matara üzerine lazer ile kazanarak işlenmektedir ve asla çıkma yapmaz.

Kişiye Özel Pusula Tasarımlı Çelik Kanyak Matarası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.