X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı
Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı
Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı
Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı
Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı

Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138991
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğayı seven ve kamp kurmayı bir hayat tarzı olarak kabul etmiş olan arkadaşa veya sevgiliye armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı hediye sahibi tarafından çok beğenilecek bir hediye olacaktır. Üzerine dilerseniz hediye sahibinin ismini baskılatarak oluşturacağınız bu hediye ile hediye sahibi kendisini önemli hissedecektir. Dilerseniz doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz bu hediyeyi dilerseniz yılbaşı hediyesi olarak da sipariş edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak tasarlanan Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı, kalitesi, şıklığı ve işleviyle dikkatleri üzerine çekecek bir ürün olacaktır. Sevgililer gününde sevgililer için erkeğe alınması gereken kullanışlı bir hediye olacağını da belirtmek isteriz.

Kamp yapmayı seven kocaya hediye olarak da gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı hediye seçeneği kocanız tarafından çok beğenilecek bir hediye olacaktır. Kullandıkça sizi düşünmesini sağlayacak olan bu anlamlı hediye ile kocanızı çok mutlu edeceksiniz. Bunun yanında erkeğe sevgililer günü hediyeleri olarak alabileceğiniz bu ürün kocanızı çok sevindirecek ve hayat kurtarıcı bir armağan olacaktır. Bütün bunların yanı sıra dağcılık ve kampçılığı seven erkek için yıl dönümü hediyesi olarak da hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz kullanışlı bir ürün olan Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı, Hediye Fabrikası'nda isim baskısı yapılarak kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Sadece erkek arkadaşa veya kocaya özel olarak değil, babalar gününde ne yapılır diye soranlar için babaya alınabilecek hediye olarak da sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı, babalara alınabilecek en önemli hatıra hediyelerinden biri olacaktır. Babaya el yapımı hediye hazırlayamam diyorsanız eğer isim baskılı bu güzel çakıyı babaya gönül rahatlığıyla armağan ederek babalar günü için babayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

Kişiye Özel Profesyonel Mat Siyah Çakı'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kapalı konumda ölçüleri 9 cm boy 3 cm en 1.5 cm derinliğindedir.

  • Paslanmaz siyah çelik üzerine lazer işleme yapılmaktadır.

Ürün İçinde Olan Aparatlar:

  • Yıldız tornavida,

  • Bıçak,

  • Törpü,

  • Makas,

  • Mantar açacağı

  • Konserve açacağı,

  • Şişe açacağı,


 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.