X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Viski Bardağı » Kişiye Özel Premium Viski Seti
Kişiye Özel Premium Viski Seti
Kişiye Özel Premium Viski Seti
Kişiye Özel Premium Viski Seti

Kişiye Özel Premium Viski Seti

499,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137236
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye Özel Premium Viski Seti sayesinde sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. ister sevgiliye hediye ister ise arkadaşa hediye olarak alın, kaliteli insanları kaliteli içkisi viski için yapılmış bu güzel seti muhakkak hediye edin. Kişiye özel isim baskısı da yapılarak hediyeyi daha da özelleştirebilir ve hediye sahibinin ekstra sevinç yaşamasını sağlayabilirsiniz. Özellikle erkek sevgiliye sevgililer günü hediyeleri olarak alınabilecek Kişiye Özel Premium Viski Seti Hediye Fabrikası'nda!

Setin içerisinde bir adet viski şişesi ve iki adet viski bardağı bulunmasının yanı sıra, viskileri buz olmadan soğutmayı sağlayacak viski taşları da yer almaktadır. Ayrıca viskinin olmazsa olmazı çikolata da viski setinin içerisinde yer alıyor. Siz de mutlu günlerin yardımcısı mutsuz zamanların dert arkadaşı viski hediyesini sevdiklere alabilir ve onları aşırı derecede mutlu edebilirsiniz. Sevdiklere güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız eğer Kişiye Özel Premium Viski Seti siparişinizi bekliyor. Eğer erkeğe doğum günü sürprizi fikirleri arayışı içerisindeyseniz ve ne alacağınızı bir türlü bulamıyorsanız bu viski setini hiç düşünmeden erkek arkadaşa ya da sevgiliye armağan edebilirsiniz. Bu anlamda erkeğe hediye seçenekleri arasından alınabilecek en anlamlı ve karizmatik hediye tercihi olacaktır.

Dilerseniz erkege yıldönümü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel Premium Viski Seti'ni sevgiliye armağan ederek ona unutamayacağı bir yıl dönümü yaşatabilirsiniz. Öte yandan erkek arkadasa dogum gunu hediyesi olarak kolaylıkla sipariş edebileceğiniz son derece klas bir hediye seçeneği olan bu viski setini erkek arkadaşınız çok sevecektir. O halde daha fazla beklemeden sevgiliye ya da arkadaşa özel olarak alınabilecek en güzel doğum günü ve yıl dönümü hediyeleri arasında bulunan bu viski setini gönül rahatlığıyla erkeğe hediye olacak alabilirsiniz.

Kişiye Özel Premium Viski Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet Premium viski şişesi
  • 2 adet viski bardağı
  • 12'li Viski taşı
  • 70 gr Premium Melodi Sütlü Çikolata

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.