X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem
Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem
Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem
Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem
Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem
Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem
Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem

Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem

599,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139023
Tavsiye Et >
24 karakter yazabilirsiniz.

Çalışan arkadaşa veya babaya kullanışlı, sade ve şık bir hediye almayı düşünüyorsanız eğer Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem hediye seçeneğini çok beğeneceksiniz. Üzerine hediye sahibinin ismini baskılatarak kendisini özel hissetmesini sağlayabileceğiniz son derece kaliteli ve şık tasarıma sahip olan bu dolma kalem, hediye sahibi tarafından çok beğenilecek bir ürün olacaktır. Dilerseniz doğum günü, dilerseniz de yeni yıl gibi özel günlerde sipariş edebileceğiniz anlamlı ve anısal değere sahip bir hediyedir. Özellikle erkeklere sevgililer günü hediyeleri seçenekleri arıyorsanız Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem çok doğru bir sevgililer günü hediye tercihi olacaktır. Bu anlamda 14 şubat hediye fikirleri düşünüyorsanız aradığınız seçenek kesinlikle bu dolma kalemdir!

Aynı şekilde öğretmen günü için sevilen öğretmene armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem, öğretmene sizi hatırlatacak ve unutulmayacak bir hediye olacaktır. Eğer erkek öğretmenlere özel hediye düşünüyor ancak aklınıza herhangi bir fikir gelmiyorsa erkek öğretmene hediye olarak öğretmenler günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde bu dolma kalemi armağan edebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra yıl dönümü gibi günler için kocama ne hediye alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Çalışan kocaya hediye olarak yıl dönümü gibi özel günlerde hiç düşünmeden Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem'i kişiye özel isim baskısı yaptırarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla beklemeden Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem hediye seçeneğini eşe yıl dönümü hediyesi, öğretmene öğretmenler günü hediyesi ya da babaya doğum günü hediyesi olarak alabilir ve hediye sahibinin sizi her daim düşünmesini sağlayabilirsiniz. En özel günler için her zaman Hediye Fabrikası'nı tercih edin!

Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.
  • Dolma Kalem mavi renkli yazmaktadır.
  • Kişiye Özel Metal Dolma Kalem özel kutusunda hediye paketi ile gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.