X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Kişiye Özel Oyun Seti İsimli Jenga
Kişiye Özel Oyun Seti İsimli Jenga
Kişiye Özel Oyun Seti İsimli Jenga
Kişiye Özel Oyun Seti İsimli Jenga

Kişiye Özel Oyun Seti İsimli Jenga

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135789
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Arkadaşlarınıza eğlenceli bir hediye vermeye ne dersiniz?

Özel günlerde sevdikleriniz için seçtiğiniz klasik hediyelerden sıkıldıysanız ve sıradışı, farklı bir hediye arayışı içindeyseniz Hediye Fabrikası'nın isme özel hale getirdiği Kişiye Özel Oyun Seti İsimli Jenga sizler için!!

Kişiye Özel Oyun Seti İsimli Jenga, sevdikleriniz için seçtiğiniz klasik hediyelerin dışında kalan oldukça eğlenceli, isme özel tasarlanan keyifli bir hediye....

Sevdiklerinize özel günlerde hediye edeceğiniz Kişiye Özel Oyun Seti İsimli Jenga, arkadaşlarıyla veya ailesiyle keyifli zaman geçirmek isteyenleri oldukça eğlendirecek nitelikte bir hediye..

Farklı hediyeler almaktan hoşlanan dostlarınızın/arkadaşlarınızın fazlasıyla hoşuna gideceği bu eğlenceli ürünün Jenga tahtaları üzerine yazdıracağınız isim ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hale gelecektir.

Sizlerde dostlarınız/arkadaşlarınız için eşi benzeri olmayan bir hediye arıyorsanız Kişiye Özel Oyun Seti İsimli Jenga'yı isimleri ile hazırlatın sevdiklerinizi şaşırtacak ve mutlu edecek türden bir hediye verin.

 

Kişiye Özel Oyun Seti İsimli Jenga Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • 54 Jenga tahha blok,
  • Düzeltme kalıbı,
  • Oyun kılavuzu,
  • 6 yaş üzeri için uygundur.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.