X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar
Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar
Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar
Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar
Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar
Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar
Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar
Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar
Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar

Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F1121
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.

Aileye, arkadaşa ya da sevgiliye hediye olarak alınabilecek en özel hediye seçeneklerinden birini sipariş etmeye ve sevdikleri oldukça mutlu etmeye ne dersiniz? Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar sizleri bekliyor! Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen kişiye özel hediye seçenekleri arasında yer alan bu Oscar hediyesi ile arkadaşı, sevgiliyi ya da aile bireylerini şaşırtabilir ve kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bir ofis hediyesi olarak iş arkadaşına hediye edebilir, dilerseniz de doğum günü hediyesi olarak yakın arkadaşa armağan edebilirsiniz.

Sevdiklere doğum günü gibi özel günlerde alabileceğiniz bu ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine, belirttiğiniz yazı yazılacaktır. Özel günlerde güzel bir sürpriz yapmak için ya da sevdikleri ve aileyi sevindirmek için şaşırtıcı bir ürün! Okul arkadaşına ya da yakın arkadaşa özel hediyeler alarak onu şaşırtmak istiyorsanız eğer, kişiye özel bu oscar ödülünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Öte yandan öğretmenler günü için öğretmene özel olarak alabileceğiniz ve üzerine yılın öğretmeni Oscar'ı yazdırabileceğiniz harukalade bir hediye seçeneğidir. Sevdiğiniz öğretmenin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak mutluluk kaynağı bir hediye olacaktır. Bu anlamda öğretmenler günü hediyesi olarak alınabilecek şaşırtıcı ve bir o kadar eğlenceli bir hediye olacaktır. Öğretmenin kendisini mutlu hissetmesini sağlayacak olan bu Oscar ödülünü öğretmeniniz odasında ya da evinde sergileyebilir. Bu sayede onunla aranızdaki samimiyeti genişletebilir ve öğretmeninizin favori öğrencisi konumuna gelebilirsiniz.

Aynı zamanda özel olarak bir kıza alınabilecek hediyeler arasında bulunan Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar hediye seçeneği ile dilerseniz sevgiliyi, dilerseniz de yakın kız arkadaşı en iyi şekilde mutlu edeceksiniz. En iyi şekilde kişiye özel baskı ile oluşturulan bu Oscar ödülü ile arkadaşlara güzel ünvanlar takabilir ve özel günlerde onları mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak da alabileceğiniz bu ödül ile 'yılın sevgilisi' ünvanını kız arkadaşa ya da erkek arkadaşa takdim edebilirsiniz. Sevgili tarafından son derece özel bulunacak Oscar ödülü ile eğlenceli anlar yaşayacağınız kesin. Sevgililer günü hediyesi olarak kız arkadaşa, doğum günü hediyesi olarak da yakın arkadaşa armağan edeceğiniz bu hediye ödülün üzerine hediye sahibinin ismini baskılatarak hediyeyi kişiye özel bir hale getireceksiniz. Sevdiklere sadece bir hediye değil, aynı zamanda güzel bir anı armağan edeceğinizi de sakın unutmayın!

Eğer sevdikleri mutlu etmek istiyor ve en özel hediye seçeneklerini merak ediyorsanız, sevdiklere özel alınabilecek kişiye özel Oscar ödülünü gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve sevdiklerinizi son derece mutlu edebilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'nın avantajlarını yaşayın! Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar'ı doğum günü gibi özel günlerde arkadaşa, aileye, öğretmene ya da sevgiliye armağan edebilir ve sevdiklerle aranızdaki samimiyeti daha önce hiç olmadığı kadar güçlendirebilirsiniz. Öyleyse daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan bu güzel ürünü sipariş ederek onların mutluluklarına ortak olabilir ve siz de bundan keyif alabilirsiniz. Sevdiklerin ofisinde ya da evlerinde sergilenecek olan ve baktıkça sizi hatırlayacakları eğlenceli ve oldukça anlamlı bir hediye olacağına hiç şüpheniz olmasın. En özel hediye seçenekleri için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih ederek sevdiklerinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve onlara karşı olan sevgiyi en sade şekilde gösterebilirsiniz. Acele edin ve bu ürünü kaçırmayın!

Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli - Bay Oscar'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler :

 • Not: Yazı yaklaşık 7 cm x 3,5 cm`lik bir alana uygulandığı için uzun cümlelerde uygulama zorluğu olmakta ve görüntü sıkışık durmaktadır. Bu sebeple kısa cümlelerin tercih edilmesi daha hoş bir görüntü sağlamaktadır.
 • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.


Örnek yazılar:

 • Yılın Babası
 • Yılın Babası Cihat Tunç
 • 2009 Yılın Aşkı Oscarı
 • Yılın en iyi sevgilisi
 • Yılın Annesi
 • Yılın Öğretmeni
 • Yılın Eşi
 • Yılın en iyi arkadaşı
 • Yılın satış elemanı
 • Yılın kalecisi
 • 2008 yılın kankası gibi

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.