X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Sertifikalar » Kişiye Özel Öğretmenlik Sertifikası
Kişiye Özel Öğretmenlik Sertifikası
Kişiye Özel Öğretmenlik Sertifikası
Kişiye Özel Öğretmenlik Sertifikası

Kişiye Özel Öğretmenlik Sertifikası

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4135
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
30 karakter yazabilirsiniz.
225 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Öğretmenler gününe anlam katacak en güzel öğretmenler günü hediye seçenekleri Hediye Fabrikası'nda! Size okuma-yazma öğreten, topluma yararlı olmanızı sağlayan, en önemlisi size eğitim verip topluma kazandıran Öğretmeninize onurlanacağı bir hediye vermek ister misiniz? Cevabınız evet ise Kişiye Özel Öğretmenlik Sertifikası sizin için hazırlandı!

Öğretmenlerimizin o çok özel gününü daha anlamlı kılacak bu hediye ile güne damganızı vurmanız mümkün. Sevgili öğretmeninize vereceğiniz bu sıradışı hediye 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri kadar etkili, duygu yüklü ve anlam dolu bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır. Kişiye Özel Öğretmenlik Sertifikası, üzerine yazılacak olan isim-soyisim ve kısa notunuz ile sıradanlıktan çıkarılacak, değer verdiğiniz öğretmeninizi onurlandıracak bir hediyeye dönüştürülecektir. Öğretmene alınabilecek sıradan hediyelerin aksine el yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar değerli ve anlamlı bir hediye olabilecek bu sertifikanın heyecanı bir ömür sürecektir. Öğretmeniniz siz değerli öğrencisinden böylesi özel bir hediye aldığı için onurlanacak, duygu dolu anlar yaşayacaktır. Evinin en güzel yerine asacağı Kişiye Özel Öğretmenlik Sertifikası'na her baktığında o ilk an aklına gelecek ve siz değerli öğrencisini sevgiyle hatırlayacak. Çok sevdiğiniz öğretmeniniz tarafından böylesi güzel bir anı ile hatırlanmak istersiniz öyle değil mi? O halde daha ne bekliyorsunuz hemen Hediye Fabrikası'ndan bu ilginç öğretmenler günü hediyesini kişiye özel olacak şekilde hazırlatın, yaklaşan öğretmenler gününde sevgili öğretmeninizin beğenisine sunun.

Öğretmenler günü hediyesi ne alınır? diyorsanız tercihinizi Kişiye Özel Öğretmenlik Sertifikası'ndan yana kullanarak en doğru kararı verebilirsiniz. Eminiz ki sevgili öğretmeniniz hediyenize bayılacaktır. Onun için seçtiğiniz ve ona özel hazırlattığınız bu kişiye özel öğretmenler günü hediyesi ile uzun yıllar boyunca sevgiyle hatırlanın.

 

Kişiye Özel Öğretmenlik Sertifikası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Sertifikamız A4 boyutlarında, sert bir malzeme olan forex üzerine basılacak .
  • İster masanıza koyabileceksiniz, ister duvarınıza asabileceksiniz.
  • Hediye anlayışınıza farklı bir boyut getirin.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.