X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Yastık » Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Yastık
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Yastık
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Yastık
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Yastık

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Yastık

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137702
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
50 karakter yazabilirsiniz.
200 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Yaşı kaç olursa olsun bayan ya da erkek öğretmeninize 24 Kasım hediyesi olarak kişiye özel öğretmenler günü hediyesi tercih etmeniz ömür boyu akıllarda kalmanızı sağlar. Çok sevdiğiniz öğretmeninizin ya da öğretmenlerinizin isimlerine özel bir hediye almaları sizi keyiflendireceği gibi onlarında kendileriyle ve yaptıkları meslekle ile onur duymalarını sağlayacaktır. Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Yastık da isme özel hazırlanarak hayata geçirilen şık ve kalıcı bir armağan.

Öğretmenlere ne hediye alınabileceği konusunda sizlere yardımcı olan Hediye Fabrikası.com'un tasarladığı bu yastık her sene tercih ettiğiniz sıradan öğretmenler günü hediyelerinden çok daha farklı. Üzerine yapılan özelleştirmeler ile kişiye özel bir hediyeye dönüştürülen bu yastığı bayan ya da erkek öğretmeniniz için hazırlatmanız mümkün. Süblimasyon baskı tekniği ile üzerine yazılacak isim soyisim ve öğretmenler günü mesajlarından biri bu hediyenin ömürlük olmasını sağlıyor. Çok sevdiğiniz öğretmeninizin evinin en güzel köşesindeki yerini alacak Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Yastık her an göz önünde olacağından daima sizi hatırlatacak, okulunuzdan mezun olsanız dahi öğretmeninizin aklında kalmanızı sağlayacak. İsim ve mesaj baskılı yastık el yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi anlamlı olduğundan değerinden hiçbir şey kaybetmeyecek. 24 Kasım öğretmenler gününde sıradan bir hediye yerine böylesi özel bir hediye tercih etmek istersiniz öyle değil mi? O halde daha fazla beklemeyin ve bu şık yastığı öğretmeninizin isim ve soyismine özel olacak şekilde hazırlatın.

Hediye Fabrikası'nın öğretmenler günü için hediyeler kategorisinde yer alan Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Yastık'ı çok sevdiğiniz bayan ya da erkek öğretmeninizin ismine özel hazırlatmak isterseniz elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen geçin.

 

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Yastığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.