X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

169,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138879
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğayı seven ve canlılara çok duygusal yaklaşan öğretmene öğretmenler günü hediyesi ne almalıyım diye düşünüyorsanız size çok özel bir hediye önerisinde bulunuyoruz. Doğayı seven öğretmenlere Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe seçeneğini armağan ederek öğretmeni sevindirebilirsiniz. Bu bakımdan doğayı seven öğretmene en güzel hediye kesinlikle Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe olacaktır. 24 kasın öğretmen günü için tercih edilebilecek doğal bir armağan olan bu minyatür bahçenin üzerine öğretmeninizin ismini baskılatarak bahçeyi ona özel kılabilirsiniz.

Öte yandan sevilen öğretmene öğretmenler günü haricinde yılbaşı hediyeler olarak da alabileceğiniz Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe ile öğretmene unutamayacağı bir hediye takdim etmiş olacaksınız. Bahçesine kendisinden çok önem verecek olan öğretmene alınması gereken duygusal hediye tercihlerinden biri olacağından emin olabilirsiniz. Öğretmenler günü ya da öğretmene doğum gününde değişik ilginç hediyeler alarak öğretmeni şaşırtmak ve aynı zamanda duygulandırmak istiyorsanız eğer, Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe'yi sakın kaçırmayın! Bu bakımdan bir öğretmene alınabilecek ilginç ürünler arasında yer alan ve öğretmenler günü için hiç düşünmeden alınması gereken bu özel minyatür bahçe, öğretmen tarafından çok beğenilecek!

Sevilen bayan ya da erkek öğretmene dilerseniz kendiniz alabileceğiniz gibi dilerseniz de sınıfça birleşerek sipariş edebileceğiniz bu hediye Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe'yi öğretmene bir anı olarak takdim edeceksiniz. Bahçesine baktıkça ve bahçeyi suladıkça sizi düşünecek olan öğretmenle aranızdaki samimiyet derecesini artıracaksınız. Öyleyse Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan bu güzel ve duygusal hediye seçeneğini sadece öğretmenler gününde değil, öğretmene doğum günü gibi özel günlerde de armağan edebilirsiniz. Daha fazla beklemeden bu hediye seçeneğini hemen sipariş edin!

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Minyatür bahçeler özel kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.

 • Bahçe tasarımları : sukulent bitkiler doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.

 • Kap : özel tasarım seramik saksı

 • en : 18, boy : 18, yükseklik : 4,5 (cm)

 • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.

 • Toprak tamamen kuruyunca her bitki için 50 ml su ile sulanmalıdır.

 • Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

 • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).


-NOT :Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.

 • Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

 • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.

 • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.