Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Kişiye Özel Öğretmenler Günü Duvar Saati
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Duvar Saati

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93610
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
150 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Bir insan hayatında, ailesinden sonra üzerinde en fazla emeği olan tabii ki değerli öğretmenlerimizdir. Onlara özel olduklarını hissettirmek yaklaşan öğretmenler gününde şart tabiki. Sizde en değerli öğretmenler günü hediyesi ne olabilir diyorsanız işte karşınızda farklılığı ve özelleştirmeleri ile dikkat çeken Kişiye Özel Öğretmenler Günü Duvar Saati..

Değerli öğretmenlerimize özel olarak tasarladığımız kişiye özel öğretmenler günü duvar saatini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sadece senede bir gün kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Gününde çok sevdiğiniz öğretmenlerimizden birini ufak ama anlamlı hediyeler ile gururlandırabilir, mutlu edebilirsiniz. Öğrenci ile öğretmen arasında hiç kopmayan bir bağ oluşmasına yardımcı olan bugünde el yapımı öğretmenler günü hediyesi niteliğindeki Kişiye Özel Öğretmenler Günü Duvar Saati ile sevgili öğretmeninizin yüzünde tatlı tebessümler oluşturabilirsiniz. Öğretmenizin isminin yazacağı bu duvar saati ile onları onurlandırabilir ve saat üzerindeki mesajınızla bu özel gününü kutlayabilirsiniz. Öğretmeniniz odasına ya da öğretmenler odası duvarına asabileceği Kişiye Özel Öğretmenler Günü Duvar Saati yalnızca ismi ve soyismi ile değil 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri arasından seçeceğiniz bir cümle ile de detaylandırılacak, sade ve sadece ona özel bir hale dönüştürülecektir.

Kişiye özel öğretmenler günü hediyesi arayanların tercihi olabilecek Kişiye Özel Öğretmenler Günü Duvar Saati tüm şıklığı ve isme özel baskısıyla Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Acele edin ve bu çok özel 24 Kasım öğretmenler günü hediyesini kaçırmayın!

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Duvar Saati satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.

Öğretmenler günü için hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için:

Öğretmenler Günü için Hediyeler

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.