X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çay-Kahve Kupası
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çay-Kahve Kupası
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çay-Kahve Kupası
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çay-Kahve Kupası
Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çay-Kahve Kupası

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çay-Kahve Kupası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93653
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
150 karakter yazabilirsiniz.

Öğretmeninize esprili bir o kadar da anlamlı bir hediye armağan edip Öğretmenler Günü'nde mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz. Nasıl mı? Hediye Fabrikası'nın öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler kategorisinde yer alan Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çay-Kahve Kupası ile!! Üstelik bu ürün kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olarak sıradan öğretmenler günü hediyelerini unutturacak cinsten.

Size öğrettikleriyle hayata hazırlayan, bildiği her şeyi size aktarmaya çalışıp anne, baba görevi gören öğretmeninize Öğretmenler gününe farklı bir anlam kazandıracak bu çay-kahve kupasını hediye edebilirsiniz. Esprili ve anlamlı bu çay-kahve kupasıyla öğretmeninizin yaptığı çay-kahve keyiflerinde yüzünü gülümsetebilirsiniz. Eğitimimizin aile ile kısıtlı olmadığını hayatımıza yön veren kişilerin öğretmenler olduğunu biliyorsunuz. Sadece öğretmen kimliği ile değil bazen annemiz, babamız, ağabeyimiz ve ablamız olan, bizleri geleceğe taşıyan , yanımızda olan, bizler için fedakarlık yapan, edindiği tecrübeleri bize uygulayan, hayatımızı şekillendiren bu insanlara minnettarız. O halde öğretmenler gününde sizi eğiten emektar öğretmenlerinize ufak bir hediye vererek onları onurlandırabilirsiniz. Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çay-Kahve Kupası tam da bu amaçla tasarlanmış müthiş bir seçenek. Değerli öğretmeninizin ismi, o özel günün tarihi ve çok özel öğretmenler günü mesajınız ile hazırlanacak bu kupa bardak öğretmen, sınıf ve öğrenci görselleri ile renkli ve bir okadarda neşeli bir görüntüye kavuşturulmuştur. El yapımı öğretmenler günü hediyesi niteliğinde çok sevdiğinizöğretmeninizin beğenisine sunabileceğiniz Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çay-Kahve Kupası üzerine yazdıracağınız sevgi dolu mesajı öğretmenler günü mesajları arasından seçip kupa üzerine işletebilirsiniz.

Bayan öğretmene hediye olarak satın alabileceğiniz Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çay-Kahve Kupası'nı sevgili öğretmeninizin ismi, öğretmenler günü tarihi ve sevgi dolu mesajınız ile hazırlatmak istiyorsanız tek yapacağınız şey Hediye Fabrikası.com'dan siparişinizi tamamlayıp bize iletmeniz.

 

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çay-Kahve Kupası satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Göndereceğiniz mesaj kupaya uygulanarak kişiye özel hale getirilir.
  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.