X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Kişiye Özel Mutlu Çift Duvar Saati
Kişiye Özel Mutlu Çift Duvar Saati

Kişiye Özel Mutlu Çift Duvar Saati

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F63104
Tavsiye Et >
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Sevimli bir tasarım, aşk kokan bir hediye ve romantik duygular… Sevgililer günü, doğum günü, yılbaşı ya da yıldönümü gibi pek çok özel zamanı anlamlı kılıp, hatırlatacak bir güzel bir hatıra oluşturacak olan hediyeler, çok önemlidir. Bu sebeple hediye seçimine özen gösterilmesi gerekir. Duvarları süsleyip, her zaman güzel anıları ve duyguları hatırlatacak olan bu duvar saati, tam da bu sebeple harika bir hediye seçeneği olacaktır. Sevgilinize ya da eşinize içiniz rahat bir şekilde hediye edebileceğiniz saat, özel bir tasarıma sahip. Hem esprili, hem de romantik görünümü ile gönülleri fethediyor. Bununla birlikte sevgilinizin odasını ya da evini süsleyecek olması da cabası.

Özel zaman geldiğinde, aşkı en iyi ifade etme şekli olarak el yapımı hediyeler nasıl yapılır konusu üzerinde dururuz ama her zaman el yapımı hediyeye ayıracak zaman bulmamız mümkün olmuyor. Bununla birlikte, hediyemiz farklı ve mutluluk verici olsun istiyoruz. Mutfak duvar aksesuarları arasında da hoş görünebilecek, salon ya da çalışma odası gibi alanlarda da kullanılabilecek olan bu duvar saati ise kolayca elde edebileceğiniz ama kişiye özel bir hediye olacak. Sevgiliye el emeği hediye vermek mümkün olmasa da, böyle kişiye özel hediyeler ile mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden, hızlı bir şekilde sipariş verip hediyenize ulaşabiliyor olmanız ise önemli bir avantajınız olacak. Saat üzerinde yer almasını istediğiniz isimleriniz, en önemli dikkat edilmesi gereken nokta olacak.

Kişiye Özel Mutlu Çift Duvar Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.