X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Kişiye Özel Mutlu Aşıklar Saat
Kişiye Özel Mutlu Aşıklar Saat

Kişiye Özel Mutlu Aşıklar Saat

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F63109
Tavsiye Et >
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Sevimli hediyeler ile mutlu olan sevgiliniz, eminiz ki aşkınızı yansıtan bu sevimli koyun çiftine bayılacak. Görselin sevimliliği ve kalitesi, hediyenizin en önemli özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca aşkın güzel bir ifadesi olan tasarım, tam da âşık çiftlere göre. Kalpler ve isimler ile birlikte aşkın güzel bir hatırlatıcısı olarak evlerin en güzel noktalarında yer alabilir. Hediye sepetim ile sevdiklerinize çeşitli hediyeleri bir araya getiren bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu hoş saatte bu sepetin bir parçası olabilir. Erkeğe hediye ne alınır konusu büyük bir sorun olabilir belki ama bu sevimli saat tam da bayanların istediği gibi bir seçim.

Kız bebek hediyeleri seçmek ise yeni doğan bebekler için güzel bir hazırlıktır. Eğer bebeğin anne ve babasına sevimli bir hediye alırsanız bebek için de güzel bir hatıra oluşturursunuz. Bunu da âşıklar saati ile sağlamanız mümkün. Belki de sevgilinize komik doğum günü hediyeleri arayışınız sırasında karşılaşacağınız saat ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Her hâlükârda anlıyoruz ki, görselliği ve kişiye özel oluşu ile göz kamaştıran hediye çok doğru bir seçimdir. Cam malzemeden üretilmesi, ısı transferi yöntemi ile baskılanması ve de kolayca sipariş edilebilmesi ise hediyenizin diğer güzel özellikleri. Hemen şimdi siz de harekete geçebilirsiniz. Sipariş vermek için geç kalmayın. Sevdiğinizin güzel gülümsemesinde pay sahibi olmak işte bu kadar kolay...

 

Kişiye Özel Mutlu Aşıklar Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.