X
Hediye Fabrikası » Babalar Günü Hediyesi » Ofis Hediyeleri » Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa
Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa
Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa
Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa
Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa
Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa

Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137324
Tavsiye Et >
Renk:
Kırmızı
Mavi
Sarı
Siyah
25 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel muhasebeci temalı seramik kupa muhasebecilik yapan ahbaplara bulunmaz bir hediye olabilir!

Bu mesleği yapanlar çok iyi bilir ki, muhasebecilik oldukça ince hesaplamalarla dolu oldukça ince bir hesap işidir. Tüm şirket hesaplarını ince ince, detay detay tutan muhasebeciler aynı zamanda omuzlarında da oldukça ağır bir sorumluluk taşırlar her zaman. Zira yapacakları en küçük bir yanlışlık çalıştıkları firmayı zora sokabilir ve bu firmaların sonu olabilir. O halde hayatları bu sorumluluk yüklü ve biraz da olsa sıkıcı hesaplamalarla geçen bu tanıdıklara dünyanın en eğlenceli muhasebeci temalı bu kupadan aldığınızda, az da olsa hayatlarını renklendirebilir ve onlara isme özel mesleki bir hediye vermekle de büyük ölçüde gurularını okşamış olursunuz. Hatıralık hediyeler alacağınız zaman sevdiklerinizin  mesleklerine yönelik hediyeleden çok hoşlanacağını göz önünde  bulundurduğunuzda oldukça önemli bir detayı yakalamış olursunuz.

 

Kırmızı – mavi- sarı iç renk seçenekleriyle seçebileceğiniz bu özel kupalarla onları neşeye boğun. Üzerinde hesap makinesi, hesap grafikleri, saat kredi kartları, raporlar, tutulan hesap notları, fatura v.b. resimlerinin yer aldığı bu özel bardakta kesinlikle kendilerini bulacaklardır. 9,5 x 8,5 ölçülerinde olan bu güzel kupayla muhasebecilik yapan tanıdıklarınız doya doya kahve çay içerken keyif duyacakları gibi, her yudumlarında da sizleri anımsayacak. Diğer yandan bu eğlenceli kupa ile her içtikleri çay – ta da kahve ile tüm yorgunlukları dağılacak ve  zihinleri de açılacak. Böylelikle de yanlışlık yapmak, hesap hataları yapmak gibi olasılıkları da düşecektir. Resimli kupa hediye çeşitlerinden muhasebeci dost, arkadaş ya da yakınlara verebileceğiniz bu kupa hediyenin en farklı çeşidi olacaktır onlar için. Zira kaç kişinin aklına böylesi farklı meslek detayını üzerinde taşıyan ince bir hediye biçimi gelebilir ki? Elbette sizin gibi ince düşünceli kimselerin…

 

En keyifli çalışma ya da dinlenme saatlerinin güzel eşlikçileri olan bu güzel kupaları dilediklerinde kalemlik olarak ile kullanabilirler masalarının üzerinde. Muhasebeci yakınlara kadar muhasebeci Arkadaşa doğum günü hediyeleri aradığınızda da  rahatlıkla  hediyelik olarak kullanabileceğiniz bu kupa, belki de onlara iyi ki  muhasebeci olmuşum bile dedirtebilir ne dersiniz?

Şimdilerde hesap yapabilen herkes muhasebeci olmuş durumda. Oysa ki muhasebenin ve muhasebecinin tanımı kesinlikle bu değildir. O büyük işletmelerin, kuruluşların hesap niteliğindeki işlemlerini kim tutuyor ve düzene sokuyor sanıyorsunuz? Elbette ki tam donanımlı muhasebeci dostalarımız. Bu insanların yaptıkları işin ayrıntısına girecek olursak kesinlikle işin içinden çıkamayız. Biz bu işin muhabbetini bile zorlukla yapıyorken o özel insanlar muhasebe işini her gün ve her ayrıntısıyla özenerek yapıyorlar. Özetliyorlar, sınıflandırıyorlar, hesaplıyorlar, rapor ediyorlar ve daha birçok şey.. Muhasebecilik mesleğini her zorluğuna rağmen severek yapmayı başarabilen sevdiklerinizi keyifli bir hediye ile mutlu edin ve bu hesap-kitap işlerinden birazcıkta olsa uzaklaştırın dedik ve Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa'yı tasarladık! Bu kupayı diğer sıradan kupa bardaklardan ayıran en belirgin özelliği kişiye özel oluşu ve muhasebecilik mesleğini ele alan figürler ile tasarlanmış şahane baskısı. Bu zor mesleği yapan muhasebeci dostalarınızın isimlerine ve mesleklerine özel bu kupayı aldıklarında ne kadar mutlu olacaklarını bir düşünün isterseniz!

Hayatlarının hemen hemen her gününü işlemlere, hesaplara, raporlara adayan muhasebeci sevdiklerinizin keyifli bir ara vermelerini sağlayın ve onlara Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa'yı armağan edin! Bu şahane kupa ile hesaplardan sıkıldıklarında keyifli çay/kahve saatleri yapmalarına sebep olun. Çok özel hediyeniz ile daima akıllarda ve kalplerde olun.

 

Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı ve Siyah
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.