X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Kişiye Özel Minyatür Bonsai Bahçesi
Kişiye Özel Minyatür Bonsai Bahçesi

Kişiye Özel Minyatür Bonsai Bahçesi

224,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137263
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.

En sevdikleriniz için seçeceğiniz hediyelerin çok özel olmasından yanaysanız Kişiye Özel Minyatür Bonsai Bahçesi'ne bayılacaksınız!

Sıradan hediyelerin aksine oldukça farklı ve etkileyici bir hediye alternatifi olabilecek Bonsai Bahçesi sevdiklerinizi şaşkınlığa uğratacağı gibi mutluluktan havalara da uçuracağı da kesin. Evlerinde veya ofislerinde keyifle büyütecekleri bu bitkiyi her gördüklerinde siz değerli sevdiklerini sevgiyle anacaklar ve onlara verdiğiniz değeri de sonuna kadar hissedecekler. Kişiye Özel Minyatür Bonsai Bahçesi'ni ev hediyesi, doğum günü hediyesi veya ofis hediyesi olarak tercih etmeniz mümkün. Bundan daha farklı ve akılda kalıcı bir hediye bulamayacağınızdan eminiz.

Sevgiliye hediye, babaya hediye, yakın arkadaşa hediye, iş arkadaşına hediye olaraktercih edilebilecek Kişiye Özel Minyatür Bonsai Bahçesi'ni kaçırmayın ve sitemizden hemen hazırlatın.

 

Kişiye Özel Minyatür Bonsai Bahçesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • -Bahçe tasarımları : bonsai bitkiler,doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • -Kap : özel tasarım seramik saksı en : 25, boy : 25, yükseklik : 8 (cm)
  • -Bonsai bakımı : iç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uclarından budanmalıdır.
  • -Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

-NOT :Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır. Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır. Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.