X
Hediye Fabrikası » Yılbaşı Hediyesi » Yılbaşı Oyuncakları » Kişiye Özel 1/100 Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı
Kişiye Özel 1/100 Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı
Kişiye Özel 1/100 Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı
Kişiye Özel 1/100 Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı
Kişiye Özel 1/100 Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı
Kişiye Özel 1/100 Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı
Kişiye Özel 1/100 Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı

Kişiye Özel 1/100 Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı

499,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138734
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Beşiktaş taraftarı olan arkadaşa doğum günü hediyesi alarak onu sevindirmek istiyorsanız eğer Kişiye Özel 1/100 Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Beşiktaşlıların ' Come to Besiktas' Sloganıyla getirdiği dünya yıldızlarını taşıyan uçağın maketi'ni sevilen arkadaşa hediye etmek istiyorsanız bu özel hediye seçeneğini sakın kaçırmayın! Beşiktaşlı erkek arkadaşa alınabilecek en güzel erkek aksesuarları arasında yer alan Kişiye Özel Metal Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı ile beşiktaşlı sevdikleri son derece mutlu edeceksiniz.

Öte yandan erkege yıldönümü hediyesi olarak beşiktaşlı sevgiliye armağan edeceğiniz Kişiye Özel Metal Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı, ona alacağınız en güzel ve anlamlı hediye olacaktır. Ayrıca ilginç hediyeler erkek için her zaman daha çekici olmuştur. Bu anlamda erkek arkadaşa alınacak en farklı ve ilginç hediye seçeneklerinden biri olan bu beşiktaş taraftar uçağı'nı gönül rahatlığıyla erkek arkadaşa doğum günü gibi özel günlerde armağan edebilirsiniz. Aynı zamanda en özel günlerde erkeklere hediyelik eşyalar almak istiyor fakat ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Kişiye Özel Metal Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı, hiç düşünmeden almanız gereken bir hediye olacaktır.

Beşiktaşlı erkeğe en güzel doğum günü hediyesi kesinlikle ve kesinlikle Kişiye Özel Metal Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı olacak! Sevgililer günü için sevgiliye, doğum günü için arkadaşa ya da yeni yıl hediyesi olarak erkek kardeşe armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Metal Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı ile hediye sahibini daha önce hiç olmadığı kadar sevindirmeyi başaracaksınız. Bir beşiktaşlının asla hayır demeyeceği yegane hediye seçeneği olacaktır. O halde daha fazla beklemeden Kişiye Özel Metal Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı'nı gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek sevdikleri mutlu edebilirsiniz. Acele edin ve bu ürünü sakın kaçırmayın!

Kişiye Özel 1/100 Maket Beşiktaş Taraftar Uçağı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Türk Havayolları Lisanslı Ürünüdür.
  • B737 Model uçak 1/100 Model planı ile hazırlanmıştır.
  • Uçak Uzunluğu: 39 cm
  • Kanat Uzunluğu: 35 cm
  • Malzeme: Metal
  • Taraftarların ve Koleksiyonerlerin ilgisini çeken bir üründür.
  • Metalik plaka üzerine isim özelleştirmesi süblime baskı ile yapılır ve asla çıkmaz.
  • Kişiye Özel Koleksiyon Beşiktaş Metal Maket Uçak özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.