X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata
Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata
Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata
Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata

Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137878
Tavsiye Et >
12 karakter yazabilirsiniz.
12 karakter yazabilirsiniz.

Özel günlerinizi unutulmaz kılacak eşsiz bir hediye ile karşınızdayız; Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata. Bu enfes çikolata kutusuna sevdikleriniz bayılacak!

Özel günleriniz yaklaştıkça sizi de tatlı bir telaş sarıyordur eminiz ki. En sevdiklerinize en özel hediyeleri vermek için günler öncesinden araştırmaya başlamış gibisiniz. Öncelikle sitemize yönelerek doğru bir tercih yaptığınızı söyleyebiliriz. Çünkü Hediye Fabrikası olarak sevdiklerinize en güzel hediyeleri verin diye uğraşıyoruz ve birbirinden farklı hediyeleri tasarlayıp sizlere sunuyoruz. Farklılığı ve kişiye özel tasarımı ile sıradan hediyeleri unutturan Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata da sevdiklerinize sunabileceğiniz özel hediyelerden. 24 harf sınırlamasıyla yazacağınız sevgi dolu bir mesaj ile hazır hale getirilen bu enfes hediyelik çikolatayı istediğiniz her kişi için hazırlatmanız mümkün. İster aile bireylerinizden birine, ister sevgilinize, ister en yakın arkadaşınıza, isterseniz de herhangi bir yakınınıza Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata'yı istediğiniz mesaj ile sitemizden hazırlatabilirsiniz. İstediğiniz harflerle mesajınızı yazdırabileceğiniz bu çikolata kutusunu sevgiliye doğum günü hediyesi olarak, 14 şubat hediye fikirlerinden biri olarak, yıldönümünüzde sevgiliye sürpriz hediyelerden biri olarak değerlendirebilirsiniz. Yaklaşan doğum günü dolayısıyla en yakın arkadaşınıza ne hediye alsam diye düşünüyorsanız tercihinizi Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata'dan yana kullanıp istediğiniz mesajla bu enfes çikolataları ona sunabilirsiniz.

Kişiye özel hediye fikirlerinin en güzel seçeneklerinden biri olabilecek Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata'yı istediğiniz mesaj ile hazırlatmak için tek yapmanız gereken Hediye Fabrikası.com'dan siparişinizi oluşturup bize iletmeniz olacaktır. Harf çikolatalar ile oluşturacağınız mesaj ister romantik, ister espirili, isterseniz de duygusal olsun eminiz ki çok beğenilecek ve etkisi bir ömür sürecektir.

 

Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.
  • Kutu içerisinde 24 adet harf çikolata bulunmaktadır.
  • Kutu içerisinde toplamda 156 gram çikolata gönderilmektedir.
  • Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata özenle paketlenerek gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.