X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çikolata » Kişiye Özel Mesaj Yazılı Aşk Çikolatası
Kişiye Özel Mesaj Yazılı Aşk Çikolatası
Kişiye Özel Mesaj Yazılı Aşk Çikolatası
Kişiye Özel Mesaj Yazılı Aşk Çikolatası

Kişiye Özel Mesaj Yazılı Aşk Çikolatası

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62726
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Çikolatanın verdiği mutluluk tartışılmaz.. Çikolata ile mutlu olmayacak insan yoktur eminiz ki. Sevgiliniz de çikolata ile mutlu olan insanlardan biri ise Hediye Fabrikası olarak tasarladığımız Kişiye Özel Mesaj Yazılı Aşk Çikolatası, sevgilinize alabileceğiniz en ideal hediye..

Sevgiliye alınabilecek en tatlı ve en özel hediye ne olabilir? diye daha fazla düşünmenize gerek yok! Kişiye Özel Mesaj Yazılı Aşk Çikolatası sevgiliniz için eşi benzeri olmayan tatlı mı tatlı bir hediye olacaktır.

Paket üzerindeki kalp figürleri ile tatlı ve lezzetli bir hediyenin dışında oldukça romantik bir armağan olabilecek Kişiye Özel Mesaj Yazılı Aşk Çikolatası'nı eminiz ki sevgiliniz çok sevecektir. Ve bu leziz çikolatayı yerken hem mutluluktan uçacaktır hem de size olan aşkı pekişecektir.

Kişiye Özel Mesaj Yazılı Aşk Çikolatası üzerine basılacak olan fotoğraf ve çok özel mesajınız bu ürünü oldukça anlamlı bir hediyeye dönüştürecektir.

Sizde sevgilinize aşk dolu bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel Mesaj Yazılı Aşk Çikolatası sevgiliniz için tatlı bir sürpriz olacaktır.

 

Kişiye Özel Mesaj Yazılı Aşk Çikolatası satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Çikolata 'Mabel' markadır.
  • 150g sütlü çikolatadan oluşmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.