X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem

Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137628
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sevdiklerinize özel hazırlatabileceğiniz şık ve kullanışlı bir hediye alternatifini sizlere sunuyoruz; Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem.

Yeni bir işe başlayan ya da işinde terfii eden arkadaşınıza tebrik hediyesi olarak sunabileceğiniz bu tükenmez kalem şık dizaynı, mat siyah rengi ve isme özel tasarımıyla dikkat çekiyor. Beğeni kazanacak bir hediye olabilecek Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem ile en önemli imzaların atılacağı, günlük kısa notların tutulacağı ve keyifle kullanılacak bir aksesuar olacağı kesin. Üzerine işlenecek isim ve soyisim dolayısıyla ömürlük bir hediye olabilecek Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem ile yıllarca akıllarda olmayı da garantileyeceksiniz. Hediye edeceğiniz bu şık kalem keyifle kullanılırken her daim sizi hatırlatacak, bir ömür güzel bir anı olarak saklanacaktır. Yaklaşan öğretmenler günü için de ideal bir seçim olabilecek bu kalemimiz sevgili öğretmenlerimizin okulda geçirdikleri zaman boyunca yanlarından ayıramayacakları bir hediye olacaktır. 24 Kasım öğretmenler günü için kullanışlı ve farklı bir hediye arıyorsanız tercihinizi kesinlikle Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem'den yana kullanmalısınız. Verilen öğretmenler günü hediyelerinden çok farklı ve özel bir hediye olabilecek bu şık kalem ile en beğenilen hediyenin sizinki olacağından şüpheniz olmasın.

Üzerine istediğiniz isim ve soyismi yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem'i anlamlı ve kullanışlı bir hediye olarak en sevdiklerinize sunmak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturup tarafımıza iletin. Sevdiklerinize özel hazırlayacağımız bu şık tükenmez kalem ile hep sevgiyle hatırlanın.

 

Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalemi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.
  • Siyah Mat renkli tükenmez kalem mavi renkli yazmaktadır.
  • Çevirmeli olarak açılıp kapanmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.