X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda
Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda
Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda
Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda
Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda
Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda
Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda
Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda

Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138853
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İş yeri sahibi arkadaşa ya da patrona güzel bir hediye almak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda ürününü gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve sevdikleri mutlu edebilirsiniz. Özellikle iş yerinin logosunu baskılatarak oluşturacağınız ve bunun yanı sıra hediye sahibinin ismini de baskılatabileceğiniz kişiye özel ajanda seçeneğini hediye sahibi çok beğenecektir. İş yeri sahibi olan erkeğe doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek olan bu ürün ile arkadaşı şaşırtacaksınız.

En güzel ajanda çeşitleri arasından dikkat çeken bir modele sahip olan Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda'yı dilerseniz patrona, dilerseniz iş yeri için toplu olarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve arkadaşlara armağan edebilirsiniz. Hem planlı yaşamalarını sağlayacak hem de anlamlı bir hediye seçeneği olacak bu ajanda ile sevdiklerinize her zaman kendinizi hatırlatmayı başaracaksınız. Erkek için olduğu kadar doğum günü hediyesi bayan için de oldukça önemlidir. İş yeri arkadaşına ya da patron bayana hiç düşünmeden kişiye özel olarak hazırlatacağınız bu ajandayı armağan edebilirsiniz. Aynı şekilde çalışan erkekler için hediye önerileri arayanların hemen sipariş etmesi gereken bu anlamlı hediye ile hediye sahibinin her daim sizi düşünmesini sağlayacaksınız.

Bütün bunlarla birlikte patron erkek sevgiliye yıldönümü sürprizleri arayışı içerisinde olanların kaçırmaması gereken bir şirket hediyesi olacaktır. Erkek sevgiliyi hem şaşırtıp hem de mutlu edecek güzel bir hediye tercihinde bulunmak isteyenlerin kesinlikle alması gereken özel bir armağandır. O halde Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek sevdiklere armağan edebilir ve onlara oldukça kullanışlı bir hediye almanın da keyfini yaşatabilirsiniz. En özel hediyeler için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih edin!

Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda' Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mavi, kırmızı, gri ve taba renkleri vardır.

  • Çizgili sayfalara sahiptir.

  • Ürün 16.3cm x 24cm ölçülerindedir.

  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.

  • Kişiye Özel Logo İşlemeli Ajanda özel hediye kutusunda ve hediye paketi içerisinde gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.