X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Erkek Sevgiliye Doğum Günü » Kişiye Özel Lazer Kazıma Kol Düğmeleri
Kişiye Özel Lazer Kazıma Kol Düğmeleri
Kişiye Özel Lazer Kazıma Kol Düğmeleri
Kişiye Özel Lazer Kazıma Kol Düğmeleri

Kişiye Özel Lazer Kazıma Kol Düğmeleri

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135741
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel şık kol düğmeleri sayesinde hayatınızdaki erkeğe ne kadar özel olduğunu hissettirin ! Erkeğe alınabilecek bi dünya hediye seçeneği varken O'nu etkileyecek, şık, tasarım, sadece O'na özel bir hediye alma fikrine ne dersiniz? Eşin, babanın veya sevgilinin çok beğeneceğini düşündüğümüz Kişiye Özel Lazer Kazıma Kol Düğmeleri şık tasarımıyla göz dolduruyor. Bu anlamda kocama evlilik yıldönümü hediyesi almak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken bir armağan olacaktır.

Erkeğe hediye seçmek konusunda zorlandığımız zamanlarda imdadımıza yetişecek olan bu özel tasarım kol düğmeleri en özel hediye olacaktır. Özel günlerde babaya, eşe veya sevgiliye seçtiğiniz hediye sadece O'na özel olsun istiyorsanız, Kişiye Özel Lazer Kazıma Kol Düğmeleri'ni istediğiniz harf ile sevdiklerinize özel hale getirin. Artık babaya ne alınır diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok! En mükemmel, en güzel hediyeyi onlara siz verin.

Şık giyinmeyi seven, stil sahibi babaya, sevgiliye veya eşe hediye edeceğiniz Kişiye Özel Lazer Kazıma Kol Düğmeleri ile onların kalbini kazanın. Bu zarif hediye sevdiklerinizin en özel günlerinde şıklıklarına şıklık katacaktır. Babaya, eşe ya da sevgiliye alacağınız O'nun ismini taşıyan bu şık kol düğmeleri sayesinde, sizi her an yanında hissedeceklerdir. Bu anlamda erkeklere doğum günü hediyesi ne alınır diye düşünenlerin hiç kaçırmaması gereken özel bir hediye olacaktır. Sonuç olarak en şık erkek hediyesi ürünlerinin başında gelen isim baskılı kol düğmeleri ile sevdiklerin karizmasına karizma katacaksınız. Sevilen erkeğe özel olarak alınabilecek baş harfli kol düğmeleri ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve kendisini özel hissetmesini sağlayacaksınız. Üstelik kol düğmelerini istediğiniz gibi özelleştirebilir, birisine kendi adınızın baş harfini bile verebilirsiniz. Acele edin!

Kişiye Özel Lazer Kazıma Kol Düğmeleri'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bir çift kol düğmesi üzerini ayrı ayrı kişiselleştirebilirsiniz
  • Kol düğmeleri lazer ile işleme yapılarak şekillendirilmektedir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.