X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608
Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608
Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608
Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608
Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608
Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608

Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F3742
Tavsiye Et >
Renk:
Beyaz
Siyah
Metalik Gri
20 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel kutusunda kalem seti sevdiklerinize en güzel iş armağanı olacağı gibi aynı zamanda da her zaman sizi hatırlatacak olan kalıcı bir hediye olarak kalacaktır.

İşte sevdiklerinize her zaman hediye edebileceğiniz bir ürün daha karşınızda duruyor. Hiç kimse yoktur ki dünya üzerinde yaşayıp da kaleme ihtiyacı olmayan. Okur – yazar olup da herkesin kaleme ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Okulda, işyerinde, çalışma hayatında hatta evde bile her zaman kaleme ihtiyaç duyabiliyoruz. Ama ya kalemlerimiz her zaman kalemliklerimizden çekip de kullandığımız sıradan kalemlerden olmasa da çekmecemizde, çantamızda ya da masamızın üzerinde duran özel kutusundan keyif, zevk ve şıklık içindeki özel kalemlerimizden olsa sizce de daha hoş olmaz mıydı? İşte Hediye Fabrikası sayfalarında hem kendiniz için edinebileceğiniz hem de sevdiklerinize armağan edebileceğiniz şıklıktaki isme özel gümüş -beyaz- siyah renkli kalemler size bu güzel hizmeti sunabilecek niteliklerdedir. En yakın arkadaşa doğum günü hediyesi niteliğinde dostlarınıza verebileceğiniz bu hediye ile  onların  gönlünü kazanabilirsiniz.

Özel siyah kutusunda sevdiklerinize armağan edebileceğiniz bu kişiye özel olarak tasarlanacak olan kalemler hem isim yazılı olduklarından ötürü hem de şıklıklarıyla göz kamaştıracak niteliklerdedir. Pilot kalemle yazma kolaylığını bilirsiniz. Neredeyse siz yazmaya başlamadan küçük hareketlerle bile yazma özelliğine sahip isme özel bir pilot kalem ve yine hemen yanında da tükenmez formatındaki bir kalem süsleyecek bu özel hediye kutusunu. Sevdiklerinize ister yaş gününde, ister mezuniyet hediye si olarak, ister iş yeri açılışlarında, iş arkadaşlarınıza, patronunuza, eşinize ya da babanıza her şekilde armağan edebileceğiniz bu kalemlerle istediğiniz hediye  formatında verebileceksiniz tanıdıklarınıza. Erkek için doğum günü hediyesi gerektiğinde bile tanıdığınız tüm erkeklere verebileceğiniz bu hediye, yakın – uzak tüm erkeklere gidebilecek kalitededir.

Hediye ne alsam diye her düşündüğünüzde mutlaka sorunuza cevap olabilecek hediye niteliğinde bir unsur olarak karşınıza çıkacak olan bu kalem seti sevdiklerinizi çok sevindirecek. Noel hediyesi gerektiğinde bile bu güzel kalemlerden dilediğiniz kişiye armağan edebilirsiniz. Kısacası joker hediye olarak da nitelendirebileceğiniz bu kalem seti her zamanda, her mesafeden kadın – erkek tüm tanıdıklarınıza armağan edebileceğiniz klasmandaki hediyelerden olacaktır.

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Sizler de sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi! Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608..

Yeni işe başlayan arkadaşınıza veya iş arkadaşlarınıza hediye olarak alabileceğiniz Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608 anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608, göz kamaştırıcı görünümüyle ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır.

Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608, sevdiklerinizin en önemli imzalarını atmarında kullanabileceği ve en özel notlarını yazabileceği harika bir tasarım.

Oldukça kullanışlı olan bu kalemi sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve yanlarından ayırmadıkları çok özel bir aksesuarları haline getireceklerdir.

Siz de sevdiklerinize en güzel ofis hediyesini arıyorsanız; Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608'i kişiselleştirin, onlara en kullanışlı ve kalıcı ofis hediyesini verin.

 

Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti - BP608 satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

Kalem özellikleri;

  • Üzerine istediğiniz isim ve soyisimi lazer işleme tekniği ile uyguluyoruz.
  • Parlak metal renktedir.
  • 1 adet Pilot Kalem 1 adet Tükenmez kalem.
  • Özel kutusunda gönderilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.