X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Kişiye Özel Kupa ( Süper Baba )
Kişiye Özel Kupa ( Süper Baba )

Kişiye Özel Kupa ( Süper Baba )

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4044
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel kupa Süper baba ile babanıza yalnız babalar günün de değil her zaman en büyük iltifatı edin!

Bir babanın çocuğuna en iyi babalık etmekten daha büyük nasıl bir hedefi olabilir ki? Ona ‘süper baba’ vurgulu bu kupayı verdiğinizde dünyanın en güzel iltifatını yapmış olacaksınız. İşte bir babanın duymaktan en çok hoşlanacağı şey ve belki de hayatında gün içinde en çok kullandığı obje bir arada! Üstelik de sihirli kupa formatında! Babalar günü hediyesi fikirleri arasında ya da babanızın doğum gününde, hatta sıradan günlerde bile içinizden gelerek ona armağan edebileceğiniz harika bir kupa formu Hediye Fabrikası sayfalarında!

 

Hediye Fabrikası sayfalarında yer alan bu özel kupa öyle sıradan kupalar gibi babanızın karşısına çıkmayacak. Tam tersine son derece de sürprizli bir şekilde çıkacaktır. Dışardan ilk bakıldığında alelade siyah sıradan bir kupa gibi görünecek olan bu kupa, içine sıcak içecekler, kahveler ya da çaylar doldurulduğunda babanızın karşısına en büyük sürpriz olarak çıkacaktır. İşte gerçek yüzünü sıcak sıvılar doldurduğunuzda gösterecek olan bu kupa sayesinde Süpermen simgesinde olduğu gibi babanızın süper baba logosu da bu bardakta gösterecektir kendini. Baba olan erkeğe alınabilecek en güzel hediyeler den  biri olacak olan bu güzel kupa  ile  babanızı  sevince boğabilirsiniz.

 

Uzun ömürlü baskıya sahip olan babanıza özel bu kupa bardak sizin ve onun ilişkisinin en güzel simgesi olacak. Eline kupasını her aldığında babanızı yalnız sizi düşünmeye sevk edecek olan bu özel bardak babanızı ne kadar çok sevdiğiniz ve babalığından ne kadar memnun olduğunuz konusunda da onu fikir sahibi yapacaktır.

Babalara her ilginç doğum günü hediyesi  aradığınızda birbirinden farklı alternatifler bulabileceğiniz Hediye Fabrikası her ihtiyacınız olduğunda burada!

Sizi bu güne kadar koruyup kollayan,her konuda destek olan babanıza yüzünde tatlı bir gülümseme oluşturacak farklı bir armağan verip onu mutlu edebilirsiniz.

Özel tasarım kupalarımızdan 'Süper Baba'yı isme özel olarak hazırlıyoruz.

Babanıza özel hazırlanmış bu kupayla ona şirin bir süpriz yapın.

Siyah kupa gibi görünen bu bardak içine sıcak çay,kahve gibi sıcak içecekler konulduğunda renk değiştirip belirttiğiniz kişinin isminin yazılı olduğu ' Süper Baba ' logosuna dönüşüyor.

Soğuduğunda tekrar siyah haline dönen kupanız,içine her sıcak içecek konduğunda aynı işlemi tekrarlayacaktır.

Bu sıradışı ürün 'hediyefabrikasi.com' farkıyla beğeninize sunuluyor

Arkadaşlarınıza,sevgilinize,sevdiklerinize farklı bir hediye vermek istiyorsanız bu tasarım bardağı kaçırmayın diyoruz.

Kupa üzerinde görünmesini istediğiniz ismi spariş ederken ekleyebilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

BASKI RESİMDE GÖRÜLEN ŞABLON ÜZERİNE UYGULANACAKTIR.

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.