X
Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Kişiye Özel Kül Tablası
Kişiye Özel Kül Tablası

Kişiye Özel Kül Tablası

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F3970
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kristalin değeri yüzyıllardır değişmedi. Her zaman en değer verilenlere en değerli hediyeler ile mutluluk armağan edilir. Bu yüzden de günümüzde dahi sevdiğimiz kişileri kristal sürprizler ile mutlu etmek isteriz. Onlar için kişisel hediyeler satın almak, güzel sözler ve duygular ile özel hediyenizi sunmak isterseniz ise doğru yerdesiniz ve çok özel bir hediyeye bakıyorsunuz. Sigara kullananlar için çok değerli olacak olan bu küllük, şık bir kristaldir. Evde, ofiste, iş yerinde ya da istenilen her hangi bir yerde kullanılabilir ve aynı zamanda şık bir dekor oluşturabilirsiniz. En güzel yılbaşı hediyeleri, kişiye kendisini değerli hissettirecek olan seçeneklerdir. Fiyatları fark etmeksizin, kişiye değerli hissettiren her hediye mükemmel birer seçim olacaktır. Bu yüzden sevgiliye yılbaşı hediyesi almak isteyenler için de bu kristal küllük ideal bir seçim olabilir. Aynı zamanda doğum gününde sevgiliye ne alınır diye soranlar da, sevdiklerine bu hediyeyi alabilirler. Sevgililer gününde alınacak hediyeler konusunda da yaşadığınız tereddüdü bu ürün ile geride bırakabilirsiniz. Zaman kaybetmeden siparişinizi verin hatta. Ona çok özel ve de kişisel bir hediye sunacaksınız. Romantik duygularınızı da hediyenize eklediğinizde muhteşem sonuçlar ortaya çıkacaktır. Erkek sevgiliye özel hediye arayışlarınızın da son noktasındasınız, günlerce hediye aramanıza ve de yorulmanıza hiç gerek yok. Bir iki dakikanızı ayırmanız bu hediye için yeterli.

 

Kişiye Özel Kül Tablası satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kristal Boyutu: 50x80x50 mm
  • Bu kristale size ait bir evlilik fotoğrafı veya herhangi bir fotoğraf, resim veya logo ekletebilir ve isim yazdırabilirsiniz.

NOT:Kristalin içindeki netlik birebir göndereceğiniz Fotoğrafın Kalitesi ile Bağlantılıdır. Bundan Dolayı Çözünürlüğü Yüksek Fotoğraf göndermenizi tavsiye ederiz.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.