Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kokteyl Shaker
Kişiye Özel Kokteyl Shaker

Kişiye Özel Kokteyl Shaker

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4605
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
1 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Kişilere özel olarak hazırlanan hediyelerin beğeni toplamaması mümkün müdür? Elbette hayır. Çünkü sizin için bir adet üretilen bir ürün, son derece kıymetlidir. Ayrıca sizin için emek verilmiş olması da muhteşem bir duygudur. İşte bu yüzden biz de sevdiklerimiz için emek harcanmış hediyeler seçmeli ve onları mutlu etmeliyiz. Kokteyllere ilgi duyan, bu alanda eğitim alan ya da işi bu olan kişiler için özel bir Shaker’ın anlamı çok büyük olacaktır. Siz de bu tür ilgileri olan kişiler için, isme özel bir Shaker tasarlatabilirsiniz. Muhteşem bir yazı fontu ile hazırlanan ürün, ister hediye sahibinin ismi, isterseniz de baş harfi ile karakteristik bir hal alıyor. Sevgiliye, arkadaşa ya da eşe ilginç hediye fikirleri denilince ilk olarak akla bu tür ürünler gelmelidir. Çünkü gerçek anlamda özel ilgilere hitap edeceğinden ilginç bir hediyedir.

Kocama hediye olarak ne alabilirim diyenlere özel olarak sunulan ürün, evinizde de şenlik havası estirecek. En güzel kokteylleri yapmak için yarışır halde bulabilirsiniz kendinizi. Artık sevgilinin doğum günü geldiğinde panik olmaya gerek yok. Bu eşsiz hediye hayat kurtarıcı olabilir. Çünkü öylesine bir seçim olmayacak. Bunun yanı sıra çokça zaman ve emek harcamanız gerekmeyecek. Belki sevgiliye 1. ay hediyesi olarak da tercih edilebilecek olan ürünü sipariş vermek için hemen harekete geçmeli, geç kalmamalısınız. Kolayca sipariş verebileceksiniz ama dikkat etmeniz gereken bir detay var. O da hediye sahibinin ismini hediye üzerine yazılmak üzere belirtmeniz. Bu kadar basit!

 

Kişiye Özel Kokteyl Shaker satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Fotoğraflarınızın baskılı ürünlerde net çıkması için ışığı iyi almış, çözünürlüğü yüksek, net fotoğrafların tercih edilmesi önerilir.
Ürünlerin şekil yapısına göre (kare, dikdörtgen vb.) fotoğraf seçimi yine sonuç kalitesini yükseltmektedir. Fotoğrafın istediğiniz ürün üzerine basılabilmesi ve sizi memnun edici bir sonuç verebilmesi için en az 1024 x 768 piksel boyutlarında olmasını öneririz.
Fotoğraflarınız, tasarım ekibimiz tarafından orantılı olarak büyültülüp / küçültülerek ürüne uygulanmaktadır. Ayrıca fotoğraf, seçilen ürüne uygun olmaması halinde üzerinde oynama yapılıp uygun olarak tasarlanmaktadır. Yine iyi bir sonuç alınamazsa sizinle irtibata geçip yeni bir fotoğraf göndermeniz istenecektir.
Yazıların ve resimlerin doğruluğundan emin olunuz. Yazılarda tarafımızdan oynama yapılmadan, büyük küçük harf dahil aynen aktarılmaktadır.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.