X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Kişiye Özel Kitap ( Sıvama Cilt)
Kişiye Özel Kitap ( Sıvama Cilt)
Kişiye Özel Kitap ( Sıvama Cilt)
Kişiye Özel Kitap ( Sıvama Cilt)
Kişiye Özel Kitap ( Sıvama Cilt)
Kişiye Özel Kitap ( Sıvama Cilt)

Kişiye Özel Kitap ( Sıvama Cilt)

117,99 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4504
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sadece birkaç soruya cevap vererek hayatınızın aşkına duygularınızı anlatın. Biz sizin adınıza aşkınızı kitap yapalım.
Yazarı siz olun, konusu o! Her sayfada bazen gülümsetin onu, bazen duygulandırın, bazen de sevginizi haykırın.
Ona ne kadar vazgeçilmez ve özel olduğunu hissettirin. Bir ömür boyu saklayacağı, unutamayacağı bir sürpriz yapın.
Kısacası ona ''kitap yazın''.  Kişisel bilgilerinize uyarlanacak olan kitap 150-200 sayfadan oluşmaktadır. Kitap kapağında ise tamamen size özel bir tasarım belirleniyor. Sipariş formu ile birlikte göndereceğiniz fotoğraflarınızla size özel bir kitap kapağı tasarlanıyor. Bu bakımdan sevgililer günü gibi özel bir günde sevgilime ne hediye alsam diye düşünüyorsanız eğer ona Kişiye Özel Kitap ( Sıvama Cilt) hediye seçeneğini sipariş edebilirsiniz.

Özellikle sevgilisi için orjinal bir hediye bulmak isteyenlere.. Evliyseniz eşinizi herhalde bundan daha fazlası mutlu edemez. Yazarı siz olan kitaplarınızdan arkadaşlara, dostlara, herkese rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Kitap içerisinde aşkınız, sevginiz, duygularınız bizim tarafımızdan yorumlanıyor. Özenle oluşturulmuş cümlelerin arasında, sevgilinizin adı, sevgilinize hitap şekliniz, ilişkinizin süresi, ona karşı beslediğiniz duygular, aranızda geçen özel anılarınız vb.
konular sitemiz yazarları tarafından yorumlanarak kitap tamamen size özel olarak her sayfada birer-ikişer-üçer cümle yer alacak şekilde hazırlanıyor. Siz de sevgiliye en guzel sevgililer günü hediyesi nedir diye uzun uzun düşünüyor fakat aklınıza en ufak bir fikir dahi gelmiyorsa kız arkadaşa alabileceğiniz romantik bir hediye tercihi olan bu kişiye özel kitabı Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Sevgililer günü dışında sevgiliye doğum günü hediyeleri arasından bu kitabı seçebilir ve içerisine özenle seçtiğiniz sevgiliye özel duygusal sözleri baskılatabilirsiniz. Kız arkadaşınızın asla unutamayacağı duygusallık ve romantiklikteki bir hediye seçeneği olan bu kitabı okudukça kız arkadaşınız sizi ve size olan aşkını düşünecektir.

Öte yandan eğer sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri arayışı içerisindeyseniz, yeni bir yıla girerken ister kız arkadaşa isterse de erkek arkadaşa gönül rahatlığıyla Kişiye Özel Kitap ( Sıvama Cilt) hediye seçeneğini tercih edebilir ve sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Yeni bir yıla girerken herkesin kalbi umutla dolar, gelecek yılın kendisine güzel şeyler getirmesini bekleyen sevgiliye de umut olacak bu güzel kitabı hediye ederek kız arkadaşınıza unutmak istemeyeceği duygusallıkta bir yeni yıl gecesi yaşatabilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan bu kitabı yine sevgilinize özel olarak baskılatarak ona keyifle armağan edebilirsiniz. Yeni yıl için sevgiliye alınabilecek en güzel yılbaşı hediyeleri içerisinde yer alan bu kitabı sakın kaçırmayın!

Bütün bunların yanında kız arkadaşın dışında eğer erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi almak istiyorsanız size Kişiye Özel Kitap seçeneğini kesinlikle tavsiye ediyoruz. Erkek eşe evlilik yıldönümü için e3n duygusal anlarınızı yazabileceğiniz bu kitabı alarak onu duygulandırabilir ve aşkınızın hala ilk günkü kadar taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Erkek ya da kadın farketmeksizin dilerseniz sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi, yılbaşı hediyesi ya da dilerseniz yıldönümü hediyesi olarak sevdiklere bu güzel ve anlamlı kitabı armağan edebilir ve sevdiklere unutulmayacak bir gün yaşatmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. O halde siz de daha fazla beklemeden Kişiye Özel Kitap ( Sıvama Cilt) hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan size özel sunulan fırsatlarla gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve sevdiklere özel günlerde unutamayacağı bir hediye almış olmanın haklı gururunu yaşarsınız.

Romantik ve bir o kadar kişiye özel bir hediye olan bu kitabın üzerine isimlerinizi de baskılatmayı sakın unutmayın! Acele edin!

Kişiye Özel Kitap ( Sıvama Cilt )'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Her Sayfada Büyük Puntolarla Yazılmış 2-3-4 Cümle Yer Almaktadır.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.