X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük
Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük
Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük
Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük
Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük
Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük

Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51311
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Arkadaşa, sevgiliye ya da kardeşe özel hediye almak isteyenlere.. Anı defterlerini bilirsiniz. Anıları ya da şiirleri yazdığınız anı defterleri ömür boyu saklanabilecek en özel şeylerden bir tanesidir. Kişiye özel beğeniye sunduğumuz Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük de iç sayfalarında dilediğiniz yazı ve resimler bulunan size ait bir kapak tasarımı ile tasarlanan çok özel bir hediye olacaktır. En yakın arkadaşına doğum günü sürprizleri yapmak isteyenlerin kesinlikle alması gereken bir hediye seçeneğidir.

En özel anıları yazacağınız Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük'ü hiç düşünmeden bayan sevgiliye doğum günü hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilir ve sevgiliye son derece romantik bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu anlamda en güzel doğum günü hediyesi fikirleri arasında yer alan günlük ile dilerseniz sevgiliyi, dilerseniz de arkadaşı oldukça şaşırtacaksınız. Okudukça sizi düşünecek olan sevdiklere alınması gereken özel hediye seçeneklerinden biridir. Eğer uzun zamandır sevgiliye hediye önerileri arıyor fakat bir türlü sevgiliye hediye olarak nasıl bir hediye alacağınızı bulamıyorsanız Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük, hediye seçeneği olabilecek en güzel tercih olacaktır. Kişiye özel olarak hazırlanan bu kitabı arkadaşa alabileceğiniz gibi sevgiliye aşk kitabı olarak da gönül rahatlığıyla hazırlatabilirsiniz.

Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük'ü dilerseniz not defteri olarak kullanın, dilerseniz anı defteri, dilerseniz günlük... Mesela kapağında sizin fotoğrafınızla Sibel'in Günlüğü yazsa fena olmaz değil mi? İç sayfalarda yazı yazılabilecek boş sayfalarda dilediğiniz fon (arkaplan) ve kapağında da siz... Bu çok özel tasarıma sahip olmak için hemen sipariş oluşturun. Sevdikleri mutlu etmek onlara kalıcı ve etkileyici bir hediye vermek istiyorsanız bu çok özel tasarımı onlar için satın alın.

Kişiye Özel Kitap - Anı Defteri - Günlük'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kişiye özel hazırlanan Anı/Günlük defteri

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.