X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem

Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138888
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğum günü hediye tercihlerinin en klas seçeneği olan Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem 'i iş arkadaşına ya da sevgiliye gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde öğretmenler günü için sevilen öğretmene alınabilecek bu tükenmez kalemin üzerine hediye sahibi öğretmenin ismini yazdırarak onu duygulandırabilirsiniz. Bu bakımdan öğretmene hediyeler neler alınabilir diye düşünmeye artık hiç gerek yok! Dilerseniz öğretmenler günü hediyesi olarak, dilerseniz de öğretmene doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem onu çok mutlu edecektir.

Öte yandan çalışan kocaya doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz oldukça klas ve karizmatik bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem, çok şık bir armağan olacaktır. Sadece kocaya değil, eşlere doğum günü sürprizleri arasında bulunan bu kalemi bayan eşe de gönül rahatlığıyla armağan edebileceksiniz. Eşe unutamayacağı bir doğum günü veya yıldönümü yaşatmak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken şık ve kullanışlı bir armağan olacaktır.

Artık eşime ne hediye alabilirim derdinden sizi kurtaracak olan Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem'i hiç düşünmeden sipariş edebilir ve eşinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel isim baskısı ile hazırlanacak olan bu özel kalem ile sevdiklerinizi doğum günü ya da yılbaşı gibi önemli günlerde mutlu edebilir ve onlarla aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz. Ayrıca ofis arkadaşına yeni yıl hediyesi olarak da takdim edebileceğiniz Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem ile iş arkadaşını da çok mutlu etmeye hazır olun! En özel hediyeler için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'na gelerek sevdiklerinizin en özel günlerinde onlara uygun en iyi hediyeyi bulabilir ve sevdikleri son derece şaşırtabilirsiniz.

Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.

  • Tükenmez Kalem mavi renkli yazmaktadır.

  • Kişiye Özel Kırmızı Renkli Metal Tükenmez Kalem özel kutusunda hediye paketi ile gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.