X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Makyaj Aynası » Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası
Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası
Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası
Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası

Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62575
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye hediye olarak şık ve kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız size çok özel bir önerimiz var. Bayanların çantalarının vazgeçilmez aksesuarı olan aynaları tamamen onlara özel bir hediyeye çevirmek ister misiniz? Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası, üzerine işlenecek olan isim ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel bir hale geliyor. Metal malzemeden yapılan, yuvarlak aynanın üzerine istediğiniz ismi yazdırınca sıradan makyaj aynalığından çıkıyor ve oldukça anlamlı bir hediyeye dönüşüyor. Sevgiliye olduğu kadar anneye de hediye olarak alınabilecek harika bir hediyedir. Özellikle anneler günü hediyesı arayışı içerisinde olanların kaçırmaması gereken hediyelerin başında gelen Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası ile anneye unutamayacağı bir anneler günü hediyesi vermiş olacaksınız.

Hediye edeceğiniz kişiyi oldukça şaşırtacak olan Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası bayan sevdiklere verebileceğiniz en özel hediye olacaktır. Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası, bayanların ihtiyaç duyduğu her zaman çantalarında taşıyabileceği naif kullanışlı bir ürün. Eşinize evlilik yıldönümü hediyesi olarak, sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak bayan arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası; ufak ama anlamlı bir hediye olacaktır ve kalıcılığını uzun yıllarca sürdürecektir. Mesela doğum günü hediyeler almak istiyorsanız sevgiliye ya da anneye Kırmızı makyaj aynasını gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Bu bakımdan neden kişiye özel hediyeler bu kadar önemli diye merak ediyorsanız bunun en güzel açıklamasını size yapalım; Herhangi bir objenin ya da ürünün sadece size özel üretilmesi, eşi ve benzeri olmaması, dünyada bir tek size ait olması anlamına gelir. Herkes kendisine ait olan ve başkasında olmayan bir şeye kesinlikle sahip olmak ister. Ayrıca kişiye özel ürünler her zaman çekiciliğini korumuştur ve zamanın tüketemediği, hep tercih edilen tasarımlardır.
Kişiye özel hediye seçenekleri ayrıca hiç eskimeyecek ve ömür boyu hatırlanmanızı sağlayacaktır. Siz de eğer sevdiklere orijinal ve benzersiz bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel ürünler tam size göre. Kişiye özel olarak hazırlanan isimli hediyeler ile hediye sahibi olan bayan sevdiğinizin kendisini özel hissetmesini sağlayacaksınız.

Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz yazıyı ekleterek bu hediyeyi çok daha çekici bir hale getirebiliyorsunuz. Bu sayede yaptırmış olduğunuz bu ürün hem sıra dışı hem Türkiye’de ve Dünya’da tek olmuş olur. Sevdiklere alınabilecek kişiye özel hediyeler ile onlarla aranızdaki samimiyet boyutunu son derece güçlendireceksiniz. Aynı şekilde kız arkadaşa alınabilecek en iyi sevgililer günü hediyeleri arasında bulunan Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası'nın üzerine sevgilinin ismini yazdırarak ona armağan edebilirsiniz. Sevgililer günü gibi özel bir günü oldukça anlamlı bir şekilde geçirmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir hediyedir.

Bütün bunların yanı sıra kız arkadaşa doğum günü hediyeleri arayışında olanların da gönül rahatlığıyla sipariş edebileceği Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası hediyesi ile ofis arkadaşını ya da yakın arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Arkadaşa doğum günü hediyesi, sevgiliye sevgililer günü ve anneye anneler günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası'nı Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek sevdikleri son derece mutlu edebilirsiniz. Hiçbir kadının hayır diyemeyeceği bu makyaj aynası kişiye özel olması ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekecektir. Kolay taşınabilirliği sayesinde gidecekleri her yerde yanlarına alacakları bu makyaj aynasını kullandıkça sevdikleriniz sizi düşünecektir. O halde siz de daha fazla beklemeden bu romantik ve duygusal hediye seçeneğini bayan sevdiklere armağan edebilirsiniz.

Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal malzemeden imal edilmiştir.
  • İki taraflı ayna mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.