X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kartvizitlik » Kişiye Özel Kartvizitlik – BP80100
Kişiye Özel Kartvizitlik – BP80100
Kişiye Özel Kartvizitlik – BP80100
Kişiye Özel Kartvizitlik – BP80100

Kişiye Özel Kartvizitlik – BP80100

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F59714
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Sizlerde sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi! Kişiye Özel Kartvizitlik – BP80100..

Yeni işe başlayan arkadaşınıza veya iş arkadaşlarınıza hediye olarak alabileceğiniz Kişiye Özel Kartvizitlik – BP80100 anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Kartvizitlik – BP80100, göz kamaştırıcı görünümüyle ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır.

Kişiye Özel Kartvizitlik – BP80100, sevdiklerinizin kartlarını düzene sokacak ve masasındaki kalabalığı ortadan kaldıracak harika bir tasarım.

Oldukça kullanışlı olan bu kartvizitliği sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve yanlarından ayırmadıkları çok özel bir aksesuarları haline getireceklerdir.

Sizde sevdiklerinize en güzel ofis hediyesini arıyorsanız; Kişiye Özel Kartvizitlik – BP80100'i kişiselleştirin, onlara en kullanışlı ve kalıcı ofis hediyesini verin.

 

Kişiye Özel Kartvizitlik – BP80100 satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • İstenilen isim soyisim yada kısa mesajınız Lazer tekniği ile yazılır.
  • Yaklaşık 25 kart kapasitelidir.
  • Metal malzemeden üretilmiştir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.