Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel Kartvizitlik Anahtarlık Kalem Seti – BP417
Kişiye Özel Kartvizitlik Anahtarlık Kalem Seti – BP417
Kişiye Özel Kartvizitlik Anahtarlık Kalem Seti – BP417
Kişiye Özel Kartvizitlik Anahtarlık Kalem Seti – BP417

Kişiye Özel Kartvizitlik Anahtarlık Kalem Seti – BP417

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F59713
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Sizlerde sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi! Kişiye Özel Kartvizitlik Anahtarlık  Kalem Seti – BP8241..

Yeni işe başlayan arkadaşınıza veya iş arkadaşlarınıza hediye olarak alabileceğiniz Kişiye Özel Kartvizitlik Anahtarlık  Kalem Seti – BP8241 anlamını yıllarca koruyacak türden hediyeleri biraraya toplamıştır.

Tüm kartları düzenli bir şekilde biraraya toplayacak kartvizitlik, önemli imzaların atılacağı/notların tutulacağı şık bir kalem ve ev-araba gibi tüm anahtarları biraraya toplayacak bir anahtarlık..

Kişiye Özel Kartvizitlik Anahtarlık  Kalem Seti – BP8241, göz kamaştırıcı görünümüyle ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır.

Kişiye Özel Kartvizitlik Anahtarlık  Kalem Seti – BP8241, sevdiklerinizin en önemli imzalarını atmarında kullanabileceği ve en özel notlarını yazabileceği harika bir tasarım.

Oldukça kullanışlı olan bu seti sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve yanlarından ayırmadıkları çok özel  aksesuarları haline getireceklerdir.

Sizde sevdiklerinize en güzel ofis hediyesini arıyorsanız; Kişiye Özel Kartvizitlik Anahtarlık  Kalem Seti – BP8241'i kişiselleştirin, onlara en kullanışlı ve kalıcı ofis hediyesini verin.

 

Kişiye Özel Kartvizitlik Anahtarlık  Kalem Seti – BP8241 satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Üzerine istediğiniz isim ve soyisimi lazer işleme tekniği ile uyguluyoruz.
  • Özel kutusunda gönderilir.
  • Tükenmez kalem.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.