Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Kişiye Özel Kol Düğmesi » Kişiye Özel Kare Kol Düğmesi
Kişiye Özel Kare Kol Düğmesi
Kişiye Özel Kare Kol Düğmesi
Kişiye Özel Kare Kol Düğmesi

Kişiye Özel Kare Kol Düğmesi

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62642
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler. Değer verdiğiniz beylere kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi? İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, Kişiye Özel Kol Düğmesi – Su Yolu  Tasarımlı Dikdörtgen Kol Düğmesi'ni de farklı hediyeler almaktan hoşlanan beyler için tasarladı..

Kişiye Özel Kol Düğmesi – Su Yolu  Tasarımlı Dikdörtgen Kol Düğmesi eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor. Beylerin çok fazla kullanmasalar bile vazgeçemedikleri birkaç aksesuarları vardır. Bunlardan biri de kol düğmeleridir. Özel günlerde şıklıklarını tamamlayan kol düğmeleri tarz sahibi beylerin vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Özel bir günde, başbaşa bir akşam yemeğinde, şık bir gecede giydikleri takım elbiselerin tamamlayıcısı olan kol düğmeleri kişiye ve zevke göre farklılık göstermektedir. Erkeğe alınabilecek en mükemmel, en kullanışlı hediye olabilecek Kişiye Özel Kol Düğmesi – Su Yolu  Tasarımlı Dikdörtgen Kol Düğmesi, ideal bir seçim olacaktır. Böylesine zarif bir tasarım, üzerine işlenecek olan isim-soyisim baş harfleri ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hale gelecektir ve anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediyeye dönüşecektir.

Stil sahibi beylerin severek kullanacağı Kişiye Özel Kol Düğmesi – Su Yolu  Tasarımlı Dikdörtgen Kol Düğmesi ile sevdiğiniz insanın her an aklında olabilirsiniz. Kare ve siyah desenli tasarımı ile oldukça şık ve etkileyici görünen Kişiye Özel Kol Düğmesi – Su Yolu  Tasarımlı Dikdörtgen Kol Düğmesi'ni dilerseniz kendiniz için satın alın dilerseniz de şık giyinmeyi seven sevgiliniz için, babanız için veya değer verdiğiniz yakın arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi, yeni iş hediyesi veya yeni yıl hediyesi olarak satın alın.

Böylesine anlamlı ve ince düşünülmüş bir hediye ile yıllarca sevgiyle hatırlanın..

 

Kişiye Özel Kol Düğmesi – Su Yolu  Tasarımlı Dikdörtgen Kol Düğmesi satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Ürün metaldir, kadife kutusuyla birlikte gönderilmektedir.
  • Boyut:1,5x1,5cm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.