X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Kişiye Özel Kalbim Senin Kupa
Kişiye Özel Kalbim Senin Kupa
Kişiye Özel Kalbim Senin Kupa
Kişiye Özel Kalbim Senin Kupa

Kişiye Özel Kalbim Senin Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62879
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye özel tasarlanacak bir kupa ile onun kalbini yeniden kazanmaya ne dersiniz? Cevabınız elbette ki evet olacaktır. Çünkü bu kupa sizin de hayranlığınızı kazanacak, aranızdaki bağların güçlenmesinde büyük role sahip olacaktır. Hediye Fabrikası'nın sizlere sunduğu Kişiye Özel Kalbim Senin Kupa, kalbinizin kapılarını sonuna kadar açtığınız sevgiliye kendini özel hissettirecek harika bir ürün. Özellikle sevgiliye hediye kıza alınması gereken romantik seçeneklerden biridir.

Kupanın kişiye özel tasarlanması da ayrı bir güzellik. Kişiye Özel Kalbim Senin Kupa üzerine yazdıracağınız isimleriniz ve çok özel bir tarihiniz bu ürünü sıradanlıktan çıkaracak, kalıcı bir hediyeye dönüştürecektir. Kupa üzerindeki şirin çift figürü sevgiliyi ve sizi temsil edecektir. Sevgiliniz bu romantik kupa ile içeceklerini her yudumladığında sizi sevgiyle anımsayacak, hep aklında bulunduracaktır. Sevgili haricinde kocama doğum günü hediyesi almayı düşünüyorum diyenler için de önerdiğimiz bu kupa bardak, eşinizi çok sevindirecektir. Bu anlamda ofiste ya da evde kullanabileceği masa üstü hediye ürünlerinden biri olan kupadan her kahve içtiğinde sevgiliniz sizi düşünecektir. Eğer eşe ya da sevgili için hediye fikirleri düşünüyor fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, sevgiliye Kişiye Özel Kalbim Senin Kupa'yı hediye edebilirsiniz.

Sevgiliye doğum gününde, yıldönümünde veya sevgililer gününde hediye edebileceğiniz Kişiye Özel Kalbim Senin Kupa'yı kaçırmamanızı ve size özel olacak şekilde hazırlatmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer sevgililer günü özel hediyeler alarak sevgiliye unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatmak istiyorsanız ona Kişiye Özel Kalbim Senin Kupa'yı armağan ederek kişiye özel son derece anlamlı bir hediye almış olursunuz. O halde kız arkadaş ya da erkek arkadaş farketmeden alınabilecek unisex ve romantik bir hediye seçeneği olan bu kupayı aşkınız için sipariş ederek onu mutlu edebilirsiniz.

Kişiye Özel Kalbim Senin Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bu sıradışı ürün 'hediyefabrikasi.com' farkıyla beğeninize sunuluyor
  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

Not: Bu kupa sihirli kupa değildir.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.