X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Kişiye Özel Kadife Oscar Ödülü
Kişiye Özel Kadife Oscar Ödülü
Kişiye Özel Kadife Oscar Ödülü
Kişiye Özel Kadife Oscar Ödülü
Kişiye Özel Kadife Oscar Ödülü
Kişiye Özel Kadife Oscar Ödülü
Kişiye Özel Kadife Oscar Ödülü

Kişiye Özel Kadife Oscar Ödülü

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F118444
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel olan her şey ilgi çekicidir. Hele de ödül almanın keyfi tartışılmaz. Bunun bilincinde olan herkes de sevdiklerini özel günlerde ödüller ile mutlu etmelidir. Çünkü basit gibi görünen ödül hediyeleri kişileri sandığınızdan çok daha fazla mutlu ediyor. Bu kez ise ödül oldukça farklı bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Sizin özel bir mesajınız ile anlamlı hale gelen ödül, son derece şık bir tasarıma sahip. Rengi, kadife dokusu ile adeta insanı büyülüyor. Bu şık ödül ile sevdiklerimizi mutlu etmek ise sandığınızdan çok daha kolay. Kocama hediye olarak farklı bir seçim yapmak istiyorum, onu şaşırtmak istiyorum diyorsanız, bundan daha iyisini bulamazsınız. Eminiz ki çok şaşırtacak ve bir o kadar da mutlu olacaktır. Kıza hediye ne alınır, elbette ki kendisini özel hissedeceği bir seçim yapmanız gerekir. Bunun için ise Oscar ödülü oldukça ideal.

Hediye sözleri, sürprizinizin en önemli aşamasıdır. Bu yüzden hangi özel gün söz konusu olursa olsun ve hangi özel hediyeyi tercih etmiş olursanız olun, gerçek duygularınızı yansıtan hediye sözleri ile hediyenizi tamamlamalısınız. Arkadaşına ev hediyesi alma derdinde olanlar ise bu ödülün arkadaşının evinde en özel köşeyi hak edeceğini bilmeli. Bu sebeple tereddüt yaşamadan sipariş verebilirsiniz. Üstelik çok kolay bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Hemen harekete geçip, siparişinizi tamamlamaya ne dersiniz? Sadece birkaç dakikanıza ihtiyaç var. O kadar!


Kişiye Özel Kadife Oscar Ödülü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine, belirttiğiniz yazı yazılır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Not: Yazı yaklaşık 7 cm x 3,5 cm`lik bir alana uygulandığı için uzun cümlelerde uygulama zorluğu olmakta ve görüntü sıkışık durmaktadır.
  • Bu sebeple kısa cümlelerin tercih edilmesi daha hoş bir görüntü sağlamaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.