X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa
Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa
Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa
Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa

Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62897
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak Kişiye Özel İyi Ki Doğdun Kupa'yı tercih ederek sevgiliye oldukça romantik bir hediye almış olacaksınız. 'İyi ki doğdun!' demenin en güzel şekli işte bu kupa bardak olacak! Hediye Fabrikası'nın tasarımına imza attığı Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa tüm şıklığı ve sıradışılığı ile sitemizdeki yerini aldı! Bu anlamda alınabilecek bayan doğum günü hediyeleri arasında yer alan en anlamlı hediye seçeneği olan Kişiye Özel İyi Ki Doğdun Kupa, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Bunun yanında ayrıca en yakın arkadaşa bu doğum gününde sıradan bir hediye değil de onun ömür boyu saklayabileceği ve kendini özel hissetmesini sağlayacak anlamlı bir hediye vermeniz mümkün. Elbette ki bu sitemizin tasarladığı Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa ile mümkün olacak. Hoş bir doğum günü pastası ile detaylandırılıp hazır hale getirilen bu kupa bardak arkadaşınızın isminin yazılmasıyla ve çok özel kısa doğum günü mesajınızın işlenmesiyle anlamlı bir hediyeye dönüştürülecektir. Arkadaşınız ismine özel bu hediyeyi gördüğünde oldukça keyiflenecek, ona ne kadar değer verdiğinizin farkına varacaktır. İster evinde isterse de çalışma ortamında keyifle kullanacağı Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa ile çayınız ya da kahvesini yudumlayacak hatta ve hatta çay ve kahve kupası olarak kullanmasa bile çalışma masasında kalemlik olarak dahi kullanabilecektir. Her kullandığında ve her baktığında sizi hatırlatacak bu armağan ile daima akıllarda olmanız mümkün. Aynı şekilde ablaya doğum günü hediyesi olarak da alabileceğiniz anlamlı bir hediye olan bu kupa ile ablayı da son derece mutlu edeceksiniz. Öte yandan kızıma doğum günü hediyesi alarak kızımı mutlu etmek istiyorum diyorsanız Kişiye Özel İyi Ki Doğdun Kupa'yı kızınıza özel olarak gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Kadınlar için olduğu kadar doğum günü hediyeleri erkekler için de oldukça önemlidir. Erkek sevdiklere hiç düşünmeden armağan edebileceğiniz bu kupa ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz.

Bu bakımdan erkeklere ne hediye alınır diye kara kara düşünüyorsanız erkek arkadaşa ya da sevgiliye doğum günü hediyesi olarak bu güzel baskılı kupa bardağı tercih edebilirsiniz. Arkadaşa alınabilecek en güzel doğum günü hediyelerinden biri olan Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa ile sevgili arkadaşınıza unutamayacağı bir sürpriz yapmak ve ona ömür boyu kullanabileceği bir hediye vermek istiyrsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturup bize iletin. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa ile ona asla unutamayacağı bir gün yaşatacaksınız. Aile bireylerine, sevgiliye ya da iş arkadaşına özel bir hediye almak istiyor fakat ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız doğum günü hediyesi olarak Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa'yı hiç düşünmeden onlara armağan edebilirsiniz.

O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa hediyesini size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak kolayca sipariş edebilir ve sevdiklere unutamayacağı bir doğum günü hediyesi almış olursunuz. En özel hediyeleri en özel günler için Hediye Fabrikası'ndan her zaman olduğu gibi sipariş ederek sevdikleri mutlu edebilir ve aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz. Artık sevdiklere doğum günü hediyesi ne alınır diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok! Üzerine iyi ki doğdun yazdırabileceğiniz bu kupaya aynı zamanda hediye sahibinin ismini yazdırarak da onun kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Acele edin!

Kişiye Özel İyi ki Doğdun Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.
  • Not: Bu kupa sihirli kupa değildir.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.