X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kol Düğmesi » Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi
Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi
Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi
Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi
Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi

Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi

199,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F3701
Tavsiye Et >
2 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler. Değer verdiğiniz beylere kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi? İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi'ni de farklı hediyeler almaktan hoşlanan beyler için tasarladı. Bu anlamda sevgiliye alınabilecek hediyeler erkek için oldukça önemlidir. Siz de erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak bu kol düğmesini sipariş edebilirsiniz.

Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor. Beylerin çok fazla kullanmasalar bile vazgeçemedikleri birkaç aksesuarları vardır. Bunlardan biri de kol düğmeleridir. Özel günlerde şıklıklarını tamamlayan kol düğmeleri tarz sahibi beylerin vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Özel bir günde, başbaşa bir akşam yemeğinde, şık bir gecede giydikleri takım elbiselerin tamamlayıcısı olan kol düğmeleri kişiye ve zevke göre farklılık göstermektedir. Sevilen erkeklere hediyeler alarak onları son derece mutlu etmeye ne dersiniz? Peki beylerin giydiği takım elbiseleri detaylandıran kol düğmelerini birde kişiye özel tasarlanmış hali ile beğenilerine sunmaya ne dersiniz? Erkeğe alınabilecek en mükemmel, en kullanışlı hediye olabilecek Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi, ideal bir seçim olacaktır.

Şık giyinmeyi seven, stil sahibi beylere armağan edebileceğiniz Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi, şık ve eşsiz tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak nitelikte bir üründür. Böylesine zarif bir tasarım, üzerine işlenecek olan isim-soyisim baş harfleri ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hale gelecektir ve anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediyeye dönüşecektir. Erkeklere doğum günü hediyesi olarak alınabilecek gümüş kol düğmesi seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürün kenar işlemeli bu model olacaktır. Stil sahibi beylerin severek kullanacağı Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi ile sevdiğiniz insanın her an aklında olabilirsiniz. Sevgiliye ya da arkadaşa şık ve ilginç hediyeler alarak onları şaşırtmak ve kalitesine kalite katmak istiyorsanız bu kol düğmesini onlara gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi'ini babaya babalar günü hediyesi olarak alabilir ve bu hediyenin yanında babalar günü yazısı da yazarak ona asla unutamayacağı bir babalar günü yaşatabilirsiniz. Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan bu kol düğmesi gümüş olmasıyla dikkatleri üzerine çekerken harf işlemeli olmasıyla da hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır. Babaya, arkadaşa ya da sevgiliye hiç beklemeden almak isteyeceğiniz en anlamlı ve karizmatik hediye seçeneklerinin başında gelmektedir.

Kare ve işlemeli tasarımı ile oldukça şık ve etkileyici görünen Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi'ni dilerseniz kendiniz için satın alın dilerseniz de şık giyinmeyi seven sevgiliniz için, babanız için veya değer verdiğiniz yakın arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi, yeni iş hediyesi veya yeni yıl hediyesi olarak satın alın. Böylesine anlamlı ve ince düşünülmüş bir hediye ile yıllarca sevgiyle hatırlanın.. O halde siz de daha fazla beklemeden bu kol düğmesini sevilen erkeğe özel gün hediyesi olarak sipariş edip ona armağan edebilir ve onun mutluluğunu paylaşabilirsiniz.

Kişiye Özel İşlemeli Kenarlı Gümüş Kol Düğmesi'ni Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler:

  • Ürün gümüştür, kadife kutusuyla birlikte gönderilmektedir.
  • Boyut:1,5x1,5cm
  • Üzerine istenilen harfler işlenerek kişiye özel hale getirilir.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.