X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Kişiye Özel İsimli Minyatür Bahçe
Kişiye Özel İsimli Minyatür Bahçe
Kişiye Özel İsimli Minyatür Bahçe
Kişiye Özel İsimli Minyatür Bahçe
Kişiye Özel İsimli Minyatür Bahçe

Kişiye Özel İsimli Minyatür Bahçe

129,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136294
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel isimli minyatür bahçe ile tanıdıklarınıza daha önce hiç  tatmadıkları güzellikte bir  armağan  verebilirsiniz.

Yeşillikleri, doğayı kim sevmez. Hiç kimsenin hayır diyemeyeceği bu güzellikler kendi doğamız da var zira huzura, yeşile, bitki ve çiçeklere yatkınlık çoğumuzun içinde yaşıyor.  Ama  ne yazık ki  yeşile hasret olduğumuz çoğu günlerimiz de olmuyor değil. Zira kimisi yaşlılığından, ayaklarının tutmadığından,  ağrılarından yakındığından gidemiyor yeşil bahçelere, kimimiz evinin  uzaklığından, kimimiz de işi başından aşkınlıktan…

Ama endişelenmeyiz zira Hediye Fabrikası yeşil bahçeleri ayağınıza kadar getiriyor. Hem de  en güzel ve şirin  minyatür  bahçe  formatında. Bu güzel bahçede ise hayalini kurabileceğiniz tüm güzel yeşilliklerden, objelere kadar romantizm unsurlarından estetiğe kadar  her şey  var. Bakın yeşil sükulent bitkilerin, üzerine sevdiklerinizle oturarak sohbet edebileceğiniz sevgilinizin başınızı omzunuzu yaslayarak hayal kurabileceğiniz bir bank, çimen sürgünleri, çakıl  taşları, aydınlatmasından  yararlanabileceğiniz romantik bir  sokak lambası bile var. Güzel hediye fikirleri arasında yer alan bu  şahane bahçe ile  tüm  tanıdıklarınızı  sevindirin.

Anneciğim siiri eşliğinde annenize dahi verebileceğiniz bu güzel obje ile annenizin muhteşem bir şekilde  özel günlerde  gönlünü alabilirsiniz. Kırmızı mantarların renklendirdiği, kaya parçalarının süslediği bu güzel bahçede kimin bahçesi olduğunu vurgulayan yani hediye  sahibinin ismini üzerinde  taşıyacak olan bir tabela bile yer alacaktır. Her türlü özel gün hediyesi olarak yararlanabileceğiniz bu bahçeyi herkese gönderebilir ve bu tatlı bahçe ile tüm  sevdiklerinizi  neşelendirebilirsiniz. Örneğin parklara – bahçelere siz olmadan gidemeyen büyük annenize - dedenize   bayramlarda  götürebileceğiniz gibi, sevgilinize  sevgililer gününde, eşinize  yıl dönümünüzde,  annenize ise  anneler gününde  armağan edebilirsiniz bu şirin bahçeyi.

Enteresan hediyeler den biri olduğu kadar güzelliğiyle de  sizi etkileyecek olan minyatür bahçe belki de  dünyanın en yaratıcı ve bir o kadar da  romantik hediyesidir. Sevdiklerimi bu güzellikten mahrum etmek istemiyorum diyerek onlara her zaman  canlı kalabilecek dirayetteki bitkilerden oluşan bu güzel bahçeyi hemen şimdi armapan edebilirsiniz dilerseniz.

Sukulentleriniz; özel saksılarında sukulent bitkilerle hazırlanmıştır. Aksesuarlar özel tasarımlardır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır.

Sukulent bitkilerin gölgesinde banklı bahçe oluşturulmuştur. Bankı ve ağacı saran doğal ince taş malzemelerle manzaraya seyirlik bir görüntü kazandırılmıştır. Evinizin, ofisinizin en güzel köşesinde ağırlayabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir.

Kişiye Özel İsimli Minyatür Bahçe Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Sukulent bitkilerin lazer kesim kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.
  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler.
  • Saksı Ölçüleri:15x15x6 cm boyutlarında özel tasarım seramik saksı
  • Crassula (Uzun olan bitki) yerine Haworthia bitkisi gönderilmektedir.
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.